Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térd zsírt hogyan lehet...

Térd zsírt hogyan lehet "ledolgozni"?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikámból adódóan ilyen vagyok. (Nem fogom arra,de az tény,hogy anyukám,nagymamám mind ilyenek.) Szóval milyen gyakorlatokkal lehetne onnan fogyni?

(Műtét, orvosi beavatkozás kizárt!!!)

Előre köszönöm mindenkinek:)



2020. febr. 2. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kehet specifikusan fogyni sehonnan sem. Ez tévhit.


Csak kardióedzéssel. HIIT edzéssel és beállított diétával lehet fogyni a teljes testről általánosan.


Vagy pedig egyszerű zsírleszívás. Nem kell attól sem félni.

2020. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod:)

Félni nem félek,csak nem vagyok híve az orvosi beavatkozásoknak

2020. febr. 2. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha mondjuk 55 max 60 kiló lennél akkor is látszana?
2020. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát most vagyok 168cm és 50kg. Vékony testalkatú vagyok,a súlyommal nincs is bajom. Csak "rontja az összképet"

16/l

2020. febr. 2. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az ember fölülről lefele fogy. Úgyhogy lehet, hogy a térded csak később kezd el.
2020. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát 50 kilóról ne fogyj már sehová. Nem egészséges.


Inkább legyél izmosabb akkor. Valami aktív összetett sportot kéne csinálnod.


Szerintem mi férfiak abszolút nem törődünk ezzel 😃 amíg ezt nem olvastam nem is hallottam ilyesmiről. Pedig imádon a gazella combokat

2020. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ

Az első dolog...azzal újat mondtál kedves válaszoló,hogy fentről lefelé fogyunk. Ezt nem tudtam,de hasznos, szóval külön köszönöm:)

A második dolog: Nem a fogyáson van a hangsúly,mert abszolút nincs ilyen szándékom. Csak a térdem környékéről. Szerintem átlag súlyom van,nem vagyok egy elhízott valaki,de nem is egy anorexiás "modell alkat". És igen valószínűleg igazad van. Inkább erősítenem kéne.

Mégegyszer köszönöm:)

2020. febr. 2. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem hallottál róla mert baromság.

Egyáltalán nem így működik a zsír energiatárolása.


Ráadásul pont fordítva van, a nők a genetikától függően elsőre az alsótestükből fogynak inkább. Combok, csípő, fenék.


[link]

2020. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is:)

Most nem fogok állást foglalni,el tudom képzelni mind két álláspontban az igazságot. Valahogy le fogok onnan fogyni. Elhatároztam, megcsinálom.

2020. febr. 2. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Az igazsag a ketto kozott van. Egyszerre fogsz mindenhonnan, illetve egy nagyon (!) Minimalisat gyorsabban onnan, ahol tobb van.( mell segg stb) de ez nagyon genetika fuggo is, h ki hol tarol tobbet, honnan fogy gyorsabban.
2020. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!