Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Kovács Bálint...

Szerintetek Kovács Bálint fizikuma jó?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/channel/UC0qbkpgJUQzJe5lgb5yLuUQ/vid..


Videózni már egy ideje nem videózik, de instáján láthatjátok, hogy honna indult, és mivé lett. a Sztorijait is megnézhetitek, ott a videón jobban lehet látni mint egy beállított fényképen.



Ez a fizikum már kiemelkedő lenne? Tudom meg sem közelít egy versenyzőt, de úgy átlagban?



2020. febr. 25. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Ízlés kérdése kinek mekkora méret jön be. Azt nem mondanám, hogy kevés munka kell egy ilyen testalkathoz, a legtöbb ember a közelébe se jut el. Tetszik, hogy alacsony a testzsír, kidolgozott, szép izomzata van.


Aki meg a nagyobb fizikumot szereti annak persze ez kevés lesz.

2020. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Testépítő szemmel kevés rajta az izom nagyon, de az én átlag ember szememmel akinek nem erről szól az élete egy korrekt testet látok.
2020. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát itt se sok észlény pontoz ,az is biztos.Ez egy testépítő kategória,ahol fel lett téve egy kérdés.Erre irtam,hogy sehol nincs a forma,testépítő szemmel.


Nem tetszik?

Pedig ez a helyes válasz akkor is.


Az,hogy amúgy átlagban ilyen,vagy olyan a fizikuma?

Teljesen ireleváns..

Vagy kérdezd a ping-pong kategóriában akkor,ott biztosan kiemelkedő lenne

2020. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Alapból jó a fizikuma, sovány , és jó hogy sportol. De az utolsó videói övön aluliak, átment a gáz kategóriába. :)
2020. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Itt a valaszadok nagy resze sokkal szarabbul nezhet ki mint a srac. Nem vekony csupan szalkas. Ertem en, hogy mar az is kondis akinek van egy izmos karja meg szeles hata de kozbe olyan zsiros mint egy balna, de ettol meg nem leszel kondis. Amugy en a sracot 80kilosnak saccolom es emellett elegge szalkas is.
2020. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
2.,3.,4.valaszido is valoszinu, hogy szarabbul nezhet ki csak hat a gép mogul konnyu beszelni. A korosztalyhoz kepest ez rohadt jo fizikum es nagyon nagyon keves ember nez ugy ki ahogy ez a srac.
2020. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
2.,3.,4. *válaszadó.
2020. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Korahoz kepest tenyleg atlagon feluli a fizikuma. Akik meg itt kommentelnek azok valoszinuleg szarabbul neznek ki.
2020. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Olyan 17-18-nak saccolom. Korához képest jól néz ki. Megnéztem pár videóját hát mit mondjak... élvezi, ahogy müzliben fetreng? Mindegy nem is ez volt a kérdés. Nagyon beképzelt lett azt hiszi Ő szarta a spanyolviaszt. 19/F
2020. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!