Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek lezárták már a kondit...

Nektek lezárták már a kondit emiatt a mz idióta hiszti miatt?

Figyelt kérdés

Felháborító, hogy az egészséghez való jogot elveszik az embertől, miközben a nyuggerek, akik miatt az egész van úgy járkálnak a városban, mintha nem miattuk kerülne válságba a komplett világgazdaság.


Így garantáltan több lesz a súlyos eset, mert az emberek fizikai állapota, tüdőkapacitása, kardiovaszkulárls állóképessége egyaránt csökkenni fog...


A srác nagyon jól összefoglalta: [link]



#nyugdíjas #gyilkos nyugger
2020. márc. 18. 19:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi van, betalált, észlény? Szerinted egészséges ember szed gyógyszereket azért, hogy izmosabb legyen? Normális ember fejében az egészség egyenlő azzal, hogy naphosszat a tükörben nézegeti magát, vagy, hogy "minél nagyobb legyen"? Nem tudom, mi irigyelni való van a testépítőkön, nem is foglalkozom velük évek óta, ez a hiszti amit lenyomnak viszont nevetséges, az meg, hogy most is az "egészséggel" takaróznak a nárcisztikus kényszerbetegségük mögé, kicsit szomorú.
2020. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

11-es a hozzáértő,JA NEM.


Itt érvénybe lép nem mindegy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.


10-es te biztos sikeresebb vagy mint az említett emberek,akik felépítettek valamit nem csak sírtak rítak ami itt a GYK-s kisfiúknál szokás.

Mégis alkottak valamit.

Szeretne sok ember úgy élni,mint a Csuhai Jani,az órája kb. egy kocsi ára,de csak halkan említem.



Mégis ti tàmadjátok akik kondiznak.


Tènyleg sok a hülye,menjetek ki egyszer egy konditerem parkolójába nézzetek szét.


Olyanok formálnak véleményt akik khmmm na nem mondok semmit.

2020. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Sok ember szeretne úgy élni akart lenni.
2020. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igaz, én is fel vagyok ezen háborodva, megáll a világ egy kis köhögéstől.. a kondikat én sem értem minek kell bezárni amikor köztudott én saját magamon is azt tapasztalom hogy aki rendszeren edz (keményen) és mellette koxol is azok egyszerűen immunissá válnak mindenféle betegségre, mert sokkal erősebb az immunrendszere. Én konkrétan az első kúrám óta még csak nem is tüsszögtem!
2020. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Jaja 14-es kajak én is utánajártam pont aki koxol az immunis minden influenzaszerű vírusra mert a tesztó megölni.


De vigyázz mert mindjárt kapod a mínuszt,csak figyelj,csak mert nem pánikolunk meg nem ömlik a tömény incel negatívkodás sokunktól meg nem bégetünk birka módra.

2020. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

# 12/15


„Szeretne sok ember úgy élni,mint a Csuhai Jani,az órája kb. egy kocsi ára,de csak halkan említem.”


te olvasod, amit írsz? az előző oldalon azt akartad bizonyítani, hogy intelligensek, most már arról írsz, hogy milyenek sikeresek. összevissza zagyválsz.


„Mégis alkottak valamit.”


Mit? vállalkozást? az sok embernek van. egy nem funkcionális szétkokszolt izomzatot?


„csak sírtak rítak ami itt a GYK-s kisfiúknál szokás.”


értem. tehát aki támadják itt a kokszos kondisokat, kisfiúk, bezzeg te, aki tegnap óta hisztizik és játssza a testépítők ügyvédjét, nem.


„Olyanok formálnak véleményt akik khmmm na nem mondok semmit.”


majd én folytatom, olyanok formálnak véleményt, mint pl. én, aki veled ellentétben tud érvelni, ráadásul szemmel láthatóan jobban képben vagyok egyes testépítők életével, mint te.


csak ismételni tudom magam: a hozzászólásaitokkal pont nem azt igazoltátok, h mennyire okosak vagytok. ahogy a Drugs Bunny-féle IQ bajnokok sem, akik büszkén hirdetik, h lejárnak edzeni.

és akkor vérig sértődtök, hogy lenéznek titeket :DD

2020. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Aki intelligens az sikeres,ha nem esett volna le.

Igen sikeres cégei vannak.

Sok mindenkinek van vàllalkozása.

Aha te okos vagy,akkor nézzél szét az országba tele buta,proli emberrel.


De mesélj milyen vállalkozásod van NEKED?



Te biztos tudod a testépítők életét,hát persze utolsó,igen tudhatnád a koksz nem minden.

Itt kicsit mellé nyúltál,de nem baj.


Mondjuk tudod mennyire érdekel,ha egy proli átlag lenéz,segítek sememnyire,a java része annak incel,azokkal meg nem foglalkozunk.

2020. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy kinek mennyi pénze van? Attól még nem lesz jobb ember, max. beképzeltebb.


Na és vajon a nagy "legenda" Bécike miből szedte így meg magát? Pl. Kínából hozatta a kokszot boldog-boldogtalannak, azzal üzletelt. Példamutató, valóban.

2020. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18-aska életképességet tükröz,akár tetszik akár nem.

Aki okos,intelligens az tud pènzt keresni,tud vezetni,ért az élethez érti,hogy működnek a dolgok.


Na így izomagyúzz szerintem.


Fikázni azt tudsz de mögötted milyen eredmények vannak?


Még mindig nem meséltél milyen céged van?

Mit értél el.


Ezt a videót neked is javaslom,ide illik.


[link]


Nagyon igaza.


Te honnan tudod miből szedte meg magát Béci?

Mutass számlákat,utalásokat.


Nem az a kérdés neki honnan van,hanem hogy neked honnan van,mire fel vagy ilyen okos?


Béci egy konditerembe lakott 15 éve kb.,még is ő ott van a sok antitest incel meg ugyanott ahol.

2020. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk tudod mennyire érdekel,ha egy proli átlag lenéz"


az a probléma, hogy a hozzászólásaid alapján te vagy a proli.


az utolsó válaszolónak meg igaza van: kíváncsi vagyok, a nagy kedvenced közül mennyi is árult kokszot már, és ki miből szedte meg magát.


1-2-ről bebizonyosodott már, h igen, de a milliárdokat elcsaló Gödény se semmi.

2020. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!