Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Chris Heria szintű felsőtestet...

Chris Heria szintű felsőtestet lehet naturálba hozni?

Figyelt kérdés
[link]

#ChrisHeria
2020. ápr. 21. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb ilyesmi egy naturál max jobb genetikával.
2020. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Chris Heria messze van a naturál maxtól. Ennél sokkal jobban is lehet kinézni. Szerintem sem rossz a teste, bár a feje elég suttyó. De ebbe a testbe semmi durva nincs. Nem is olyan izmos szálkásnak sem olyan túl szálkás. Simán lehet naturál. Persze genetikafüggő, hogy leszel e jobb nála vagy sem de ennél durvábbak is vannak.
2020. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért szar lenne ha 60-70kg lenne a naturál max..
2020. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
170-175 centi a gyerek és 75 kiló szárazon, nincs ez már olyan messze a naturál maxtól.
2020. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ok forma, hozhato.
2020. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 75 kiló de nem néz ki olyan izmosnak, hogy ez legyen a max. a 175 centi meg a 75 kiló az sok de ránézésre a csávó nem sok.
2020. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csávót akinek a naturálságába kételkedem de sok hozzáértő ismerőse mondja, hogy naturál és ő nem az a tipikus hazug naturál hanem hiteles, pedig én sem hiszek a kamunaturáloknak. Ő akkora mint a Chris Heria sőt nagyobb is de neki 5% a testzsírja Chrisnek meg olyan 10. Ha ő tényleg naturál akiről beszéltem akkor Chris Heria messze van a maxtól. Ránézésre sem olyan izmos a 75 kilóját én 70 nek is nézhetném akár. Hiába 175 centi és 75 kiló nem néz ki durván. Bár ha valakinek rossz a genetikája nem éri el, de jó genetikával ennél jóval több is elérhető. Szerintem testre jól néz ki amúgy, csak a sok tetkó meg az a utcagyerek stílus nem kéne.
2020. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5% testzsír naturálban ennél nagyobb izomtömeggel, ráadásul, a leírtak alapján hosszabb ideig is tartja ezt az általád említat tag... Ez alapján egyértelműen nem naturál.


De ott a lehetőség előttetek, az a biztos, ha ti lesztek annyira kitartóak, hogy nem nyúltok cucchoz, és megpróbáltok ennél (jóval) jobb formát összehozni naturálban. Ha így fogtok tenni, és nem nyúltok idő előtt cucchoz, meglátjátok, hogy igaza volt ennek a baromnak. Én már végig jártam ezt a tévutat, mikor olyan formáról ábrándozik az ember naturálban, amit sosem fog elérni. Aztán lehet azzal jönni, hogy nekem rossz a genetikám, vagy rosszul edzettem, esetleg nem küzdöttem keményen, de ez nincs így. Én naturálban elértem, hogy 200 kilóba guggolja, 220 kilóval felhúzzak és 170 kilóval nyomjak fekve. Ezt gurtni, öv, bandázs,csuklózsorító minden egyéb nélkül, 87 kilós testsúllyal. Ezeket használva még plusz 10-20 kilót hozzáadhatunk.


Egy szó, mint száz, ez a forma már nincs messze a naturál maxtól.

2020. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!