Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrósok! Mennyi időbe telt...

Gyúrósok! Mennyi időbe telt mire látványos eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
Szóval ápr.1. óta emelgetem a súlyokat. Azóta 30 napon edzettem, a többi pihenőnap, illetve volt egy kisebb hátsérülésem, amiatt is kimaradt pár nap. 170F vagyok 71 kgról kezdtem, most vagyok 67. Mindenképp akartam fogyni, mert az alsóhasamon van egy elég csúnya zsírréteg, amitől szabadulni akarok. Az edzéseim (itthoni) kb 1 órásak, 3 izomcsoportot dolgozok meg a 7ből 1-1 edzés alkalmával 3-3-3 gyakorlattal 3x8-12 ismétlésszámokkal, ezeknek megfelelő súlyokkal. Nyilván fogyási szándékkal nehéz izmot építeni, mit javasoltok, hagyjam abba úgy 65 kg-nál a kalóriadeficitet? Most már lassan izmosodni is szeretnék :D.
2020. máj. 25. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Most hagyd abba a deficitet és kezdj el izmosodni.
2020. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"emelgetem a súlyokat" "ezeknek megfelelő súlyokkal" Szóval most saját vagy nem saját testsúlyos edzést végzel? Ezt jó lenne tudni.. :D Összetett gyakorlatokat csinálj.Ezek a legjobb kezdő gyakorlatok.Nézz utána több 1000 videó van.. A másik hogy csak edz, nem kell deficit egyél minnél többet kezdésnél nem kell profin kajálni stb ha izmosodni akarsz. 10kg izom 1 év alatt simán feljön egy alap genetikával is ha kezdő vagy.Persze kemény edzés kell ehhez, lehet bármilyen genetikád ha beleszarsz az egészbe. Szoktam látni 16-17 éveseket terembe akik meg se izzadnak. Na ők szerinted mennyire lesznek izmosok?Ja és csak gépeken edz a többségük.Szóval ja.. ha izmosodni szeretnél gyorsan mindent belekell adnod.Jó edzések,jó kajálások stb.
2020. máj. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!