Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hét alatt+3cm bicepsz jó...

3 hét alatt+3cm bicepsz jó eredmény saját súlyos edzésel?

Figyelt kérdés
Most 33cm a bicepszem kerülete igaz rá nézésre ugyan olyan pálcika karom van de a merő szalag nem téved
2020. máj. 27. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Elég bika teljesítmény báttya 💪💪💪
2020. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2020. máj. 27. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzés után az izmok megduzzadnak, ha arra vagy kiváncsi, hogy igazából mennyit nőtt a bicepszed akkor ne edz egy hétig és mérd meg akkor.
2020. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó eredmény, igen. minden héten egy centit nő a karod. ha még egy évig edzel, akkor 85 centis lesz.
2020. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jó teljesítmény már önmagában az ha folyamatosan edzel.


Viszont ez a kar kerület, nem ad jó képet a fejlődésedről.


Pl.: 19 évesen 46os karom volt és nyílván 5 év folyamatosan kondis edzés volt mögötte, de kövér voltam, a 105kgommal. Az a "duci fitt".


Most csak 43as a karom, de izmosabb vagyok a 46os karú énemnél, mert jóval alacsonyabb a testzsírszázalékom.


A kar kerület semmit sem számít, szóval ne ez legyen a mércéd.


(Persze ha nem troll kérdésről van szó)

2020. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés de nekem ilyen nagyon vékony izomtalan hosszú karom van alapból és (zsír az nagyon minimális) szóval ez tuti izom
2020. máj. 29. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!