Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A barátnőmnek a jó kis vaskos...

A barátnőmnek a jó kis vaskos combú fiúk tetszenek. Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy combosabb legyek? Szeretnék jól kicombosodni, megcombosodni.

Figyelt kérdés
Tetszeni akarok a barátnőmnek.

2020. jún. 8. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

guggolás súllyal a fő gyakorlat.

Jó legyen az étrend is. Nézz utàna h tömegnövelő étrend.

2020. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha valakinek párja van, annak mindenki úgy tetszik ahogy van. Az rég rossz ha meg akarja változtatni, vagy nem tetszik (akkor miért jött vele össze?)
2020. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Keress masik baratnot.
2020. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lol :DDDD
2020. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De én magam miatt is szeretnék vaskos combú sráccá válni. Mindig is irigy voltam az ilyen srácokra. Jó nekik, mert járhatnak minisortban az utcán, és mindenki az ő combjukat bámulja. Én is szeretnék minisortban flangálni az utcán, és vágyom arra, hogy a vaskosan szexi combjaimat nyálcsorgatva bámulják.
2020. jún. 8. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Undorító a vastag comb, kidörzsöli a nadrágot mint a dagiknál😂 plusz a nők nagy részének se tetszik
2020. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amikor megy a filozófia a testépítés kategóriában :D :D...

Egyébként meg ez egy eléggé förtelmes hozzáállás, hogy nem lehetne változni valakiért akit szeret, vagy hogy ha már összejössz valakivel, feleljen meg minden... Innen már csak egy lépés az, hogy viseld el, ha meghízik a párod, mert a személyiségét szeresd stb. igenis lehet fejleszteni magunkat ilyen apróságok terén és kell is respect a kérdezőnek hogy nem szarja telibe.

2020. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Végül is csak léteznek comberősítő, combvastagító gyakorlatok. És akkor olyan tudok lenni, hogy a barátnőmnek nem kell más fickókat lesnie az utcán, hanem engem fog lesni, mert én leszek combos - az ő kedvére és az én kedvemre.
2020. jún. 9. 00:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Guggolas, 3 napos pihenovel porgetve, egyik alkalommal nagy volumen kisebb intenzitas, masik alkalommal kisebb volumen nagyobb intenzitas. Hetfo 15-12-10-8-8, pentek 8-6-5-4-3 ismetles, kedden kezded elorol.
2020. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ameddig te combosodsz, és d ugom a nődet😂
2020. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!