Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két tömegnövelő közül melyiket...

Két tömegnövelő közül melyiket éri meg megvenni ár-érték arányban , melyik segítheti jobban fejlődni ?

Figyelt kérdés

1. Hyper mass- Biotech

2. Gainer pro- Nutriversum


67 kg vagyok és 75-80 kg-ra szeretnék felmenni, nem hízok nehezen, és persze nem csak a Poroktól várom a csodát , hanem eszek is mellette.



2020. jún. 21. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Scitec 100% whey pro + 10kg koronás kristálycukor


Kb amúgy is ezt kapod tömegnövelőként :D

2020. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zöld jumbót ajánlom
2020. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem a saját készítésű turmix jön be leginkább. Csak kell hozzá egy jó nagy turmixgép (másfél literes), és naponta 20 perc az elkészítéshez. De nem drágább szerintem, mint az ilyen porok.


8 evőkanál zab/rozs pehely

4 evőkanál földimogyoró (sima sózatlan)

1 evőkanál lenmag


Ezeket előre felaprítod, félreteszed.


4-5 dl tej

2 banán

100 gramm piros gyümölcs (ez csak egészséges elvileg, de nem kritikus)

5 evőkanál szőlőcukor

5 evőkanál fehérjepor


Ezeket összekevered, hozzákevered még az aprított szárazanyagot, és kész egy kb. 1500 kalóriás turmix. Van, aki még spenótot is rak bele, mert egészséges. Két napig áll el hűtőben, erre figyelni kell. Két kisebb fehérje shakerben elfér. Ha besűrűsödik a zabtól, egy kis vízzel lehet higítani.


A napi étkezések mellett ez a nap folyamán szépen elfogy. Az edzés utáni fehérjém helyett is ebből iszok egy jó adagot. Ez csak egy háziasabb tömegnövelő a porok helyett, ha tudsz foglalkozni az elkészítéssel, akkor mindenképp jó lehetőség szerintem.

2020. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!