Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » JUMBO protein nehezen hízóknak?

JUMBO protein nehezen hízóknak?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors anyagcserével rendelkezek,ezért barmennyit eszem, képtelen vagyok hízni, elkezdtem edzeni és szeretnék valamilyen hízáshoz szükséges proteint, tudjátok ajánlani, vagy aki próbalta már annak segített?

2020. júl. 15. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Semmi értelme. Fehérje + cukor. Ha ennyire keservesen akarsz kalóriát bevinni olcsóbban megúszód ha a normal fehérjébe belelapátolod a cukrot aztán ugyan ott vagy.


De ha nem tudsz tömeget felszedni sehogy akkor valami betegséged lehet amit orvossal nezess meg.


Viszont ami valószínűbb számomra hogy a bármennyit eszem tulajdonképpen csak soknak érzed de kevés. Nem tudom milyen magas vagy hány éves és hány kiló hogy edzel stb de vigyél be több kalóriát. Vannak erre appok oldalak amik kiszámolják hogy mennyit kéne hogy szedj fel valamit.


Kalória boostnak pedig magvakat ajánlok. Pl 100g tögmag 600cal. Mogyoróvajas kenyér. Házi shake. Mindenféle jóval beleturmixolva. Neten vannak receptek hozzá.


Sok sikert, egy nehezen tömegelő társadtól :)

2020. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

A fiam pont ilyen, mint te. 3 doboz zöld Jumbót kezdi és szépen alakul, formálódnak az izmai.

Edzés után tolja, de emelett rendesen megy a kaja is. Sok hús, rizs, tészta. A kaja nagyon fontos. A suli mellett nem tudott formába jönni, mert nem tudott rendesen kajálni.

Március óta látványos a kinézete.

2020. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
En nem vennem meg.
2020. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
A látványos változás mögött mindig az eltitkolt kox áll.. Nem a jumbo😂
2020. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Na ahogy látom megjött a helyi "elit", Szuszival az élen 😂...
2020. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Dekaszuszival, bocsáss meg, attól lesz vízfejű a paraszt😂
2020. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért lettem lepontozva? Aki teheti miért ne ihatna egy Jumbot edzés után? Azért jobb az összetétele, mint fehérjepor+cukor.

Itt senki nem járatos a biológiában, kémiában?

Egyáltalán nem olyan haszontalanok a tápkiegek, mint ahogy sokan itt is beállítják, igenis adnak pluszt.

Én pl. most diétában, edzés előtti nélkül, nehezen boldogulnék a teremben. És nem, nem vagyok kokszos páva, csak egy anyuka aki jó formát akar.

De itt mindenki biokémikus professzor...

2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs lóvéjuk a tápkiegekre, ezért szidják itt őket.
2020. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Nincs pénz lóvéra? 😁
2020. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

De miért akarsz hízni?

Értsétek már meg,hogy attól,hogy behízol,mint egy malac,nem fogsz erősebb,izmosabb lenni.

Nem tudsz eleget enni?

Dehogynem.Rengeteg magas calóriatartalmú étel,alapanyag van.Azok közül kell válogatni.Valaki a magvakat említette.Szuper.Tele vannak zsirokkal,fehérjével.Egyél gyümölcsööt,aszalt cuccokat.

Ezmellé nem tragédia,ha valami fehérjét ledöntesz.

De pont ne tömegnövelőket.

Becsapod magad,utánna meg azon kerresz,hogy szabadulj meg az úszogumiktól,és a basebal alakú karjaidtól.

Ezért nem ajánljuk a tömegnövelőket,és nem azért,mert félünk,hogy te beelőzöl mindenkit,és roppant izmos leszel.

Türelem nélkül nincs eredmény.

2020. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!