Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myproteinről vélemény?

Myproteinről vélemény?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízható és jó minőségű termékeik vannak. Igaz drágák, de vannak úgynevezett kuponkódok (pl. Szakács Lilla oldalán) amivel 40% kedvezmény járt. Rendeltem már onnan ruhát is, nekem bevált. Szállítás kb 3 munkanap volt.
2020. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem leginkább a fehérjéik és tömegnövelőik érdekelnek,hogy jobbak-e mint mondjuk egy Scitec,Biotech vagy Nutriversum.
2020. júl. 21. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen oké.
2020. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jók
2020. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biotech jobb
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régi kérdés de azért én is válaszolok hátha idetéved valaki akit érdekel.A termékeik ízre általában jók,teljes áron viszont szerintem nem éri meg megvásárolni őket,sokszor még akciósan sem mert úgyis drágább mint bármelyik másik cég termékei.A női ruhák mérettáblázata kb használhatatlan,ami kár mert maga a ruhák minősége egész jó.A termékvisszajelzéseket pedig vélhetően elég erősen cenzúrázzák,így hiába írják valamiről ötvenen hogy nem jó te nem fogod látni mert nem jelenik meg.
2022. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!