Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A konditermek között nagyon...

A konditermek között nagyon nagy különbség van?

Figyelt kérdés

Láttam olcsóbb/drágább helyeket, és most nem tudok dönteni hogy melyik helyre lenne érdemes havi bérletet vennem (még sosem voltam konditeremben ezelőtt, csak videókban láttam). A kérdésem az lenne, hogy van valami "jogi" kikötés arra, hogy legalább milyen felszereltséggel kell rendelkeznie és mennyivel egy konditeremnek ahhoz hogy konditeremnek hívhassák és üzemelhessenek? Esetleg tud valaki mondani a 7.kerület körül egy jobbfajtát? (Teljes testet szeretnék edzeni, nem csúcsidőben)

Illetve a gépek használati útmutatójában segítenek ott az emberek, vagy ahhoz már személyi edzőt kell fizetni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. szept. 1. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ez személyfüggő.

Lehet egy kicsi terem is olyan felszereltségu, hogy a teljes testet át lehessen edzeni.


Én egy kicsi terembe járok, kevesebb gép van, mint egy nagyba. De, amiket én használok és amire, arra teljesen tökéletes és bőven jó. Számomra felesleges volna nagyobb terembe menni, nincsen szükségem több gépre, mint ami rendelkezésre áll itt.


Ennek van előnye is, viszonylag olcsó a bérlet, nincsennek olyan sokan, mivel kevesebb embert tud befogadni a terem (lehet hátrány is, csúcsidőben foglaltak a gépek)

Alakulhat ki ismeretség is itt, látásból mindenképpen lesz olyan, akiről "tudod", hogy ki. Nem vagyok közösségi ember, ezért itt a kevés ember, akik vannak, bőven elegek számomra, nincsen annyi ember itt, mint egy nagyobb teremben.

Kezdők számára is előny lehet a kisebb terem, mivel kevesebb a választék a gépek tekintetében, ezért a bő választékban nem veszik el az ember.

Kezdőként itt talán könnyebben is találsz olyat, aki segít, ha egyedül jársz, mivel látásból van ismertség.

Tehát itt előbb fog neked segíteni valaki, mivel közelebb is van hozzád(mert nem nagy a terem), nem kell a terem másik végébe szaladgálni, mert úgy látod, hogy neki 65ös a keze, Ő akkor biztos tud mondani valami okosat.

2020. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

1# vagyok, annyi még, hogy attól, hogy sok gép áll a rendelkezésre, nem biztos az, hogy mindenesetben az volna a legjobb választás. A súlyzós edzések sokszor jobban fejlesztenek, mint a gépek.

Súlyzó kicsi és nagy teremben is van.


A súlyzó, az jobban "idomúl" az ember testéhez, szöveteidhez, míg a gép az fix és kevésbé univerzális és így kötöttebb.

Ezt számomra egy tapsztaltabb férfi mondta, kínézetre mindenképpen hitelesnek látszó.

2020. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

Az a helyzet, hogy nekem van itthon egykezes kézi súlyzóm, de ennél azért többre vágyok, és akkor ezek szerint egy olcsóbb teremben csak ehhez hasonló dolgok vannak?

2020. szept. 1. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Menj el több terembe, ha megszeretnéd tudni, hogy milyen egy drágább és egy olcsóbb, vegyél egy-egy napijegyet, tapasztald ki.

Sok helyen az első alkalom még ingyenes is.


Természetesen nem csak egykezes súlyzók vannak egy olcsóbb teremben.


Azért is lehet olcsóbb egy terem, mert nem egy menő láncnak a tagja, hanem lehet, hogy csupán egy egyéni vállalkozó foglalkozik a teremmel, nem pedig egy nagy vállalkozásba tartozik bele a terem, ezért olcsóbb.

2020. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!