Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sima sós chips miért számít...

A sima sós chips miért számít rossz kajának?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy zacskó sima sós chipest.

Van benne krumpli, olaj és só.


A krumpli elvileg jónak számít és a só is.

Az olaj meg napraforgó olaj ami telítetlen zsír. Ez úgy tudom jó zsír.

Akkor mi vele a baj?


Azt tudom, hogy a pálmaolaj nem jó, de azt a fajta chipset nem is szeretem az íze miatt.


Az a sima sós chips miért nem jó étel? Mi vele a baj?



2020. szept. 13. 00:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
A doppingfertőzött fitnessipart ugyanannyira elítélem.
2020. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

13# Szerintem senki sem nézne szívesen teljesen naturál versenyeket.


Nem véletlenűl nincsenek híres naturál bajnokok akik tesztelt versenyeken nyerten.


Mindenki lesz-rja őket.


Akkor ennyi embert nem érdekelne a testépítés és lehet hogy te sem vágtál volna bele hobbi szinten az egészbe egy alternatív világban ahol csak naturál testépítők léteznek.


Nincs semmi baj vele.

2020. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#13 mit nem ítélsz el?
2020. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14. Épp ez a baj, teljesen ki van tolva az ingerküszöb, az esztétika csúcsát a hordóhasú testépítők jelentik. A natural maxra pedig sokan úgy tekintenek, mint "nem izmos". Torz gondolkodásmód.
2020. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Max szerinted torz
2020. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
A napraforgó olaj totál egészségtelen. Mert 1 deciliter olaj kb. 900 üres, azaz hasznos tápanyag nélküli kalória. A burgonyával nincs baj, abszolút laktató étel, de nem mindegy, milyen formában fogyasztod. A sült krumpli, a krumplipüré és a chips semmiképp sem tartozik az egészséges ételek közé, azonban főtt vagy héjában sült változatát nyugodtan fogyaszthatjuk, akár fogyókúra idején is. Csirkemellel, hallal vagy görög joghurttal érdemes párosítani, hogy az adott étkezés fehérjetartalmát is biztosítsuk.A só pedig ilyen mértékben fogyasztva tök egészségtelen. Egy szó, mint száz. Egyél chipset és igyál rá kólát, de csak mértékkel. A sok zöldség és gyümölcs, a rost és fehérjedús étkezés, a reggeli szénhidrátbevitel és annak esti nullázása inkább hasznos, mint ez a kérdés....
2020. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Te most kajak bemasoltad? 😅😅

[link]

2020. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 BeefEater ***** válasza:
100%
Ha a makróid közé normálisan befér a mennyiség amit megeszel akkor semmi baj nincsen vele. A probléma abból szokott következni, hogy általában nem fér be.
2020. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!