Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen fizikumot mennyire...

Ilyen fizikumot mennyire nehéz elérni? L

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 25. 12:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2020. okt. 25. 12:16
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon rácuppantatok erre a nőre. nem lehet válaszolni. Függ a genetikától, függ attól, hogyan edzel, függ az étkezéstől. Van, aki simán eléri, más meg sohasem.
2020. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ miből indulsz ki.

Ha olyan vagy mint ő értsd fenékre és combra hízol akkor könnyű.

Ha máshova akkor baromi nehéz.

2020. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
76%
Nem tudom de nagyon megkurnám a csajt.
2020. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ki ez a nő?

2020. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő sem nagyseggű alkat edzés nélkül. (Ugyanaz a csak csak régen színes haja volt) [link]
2020. okt. 25. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:

1) Beállított kép, attól akkora a segge.

2) A teremben minden harmadik csaj különben néz ki, tehát gyanítom nem feltétlen kell 10 évet edzeni hozzá. Hacsak nem vagyok teljesne más alkatú, mert akkor irreális.

3) Ott írja a nevét, ha megnyitod a linket.

4) Semmi extra.

2020. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerinted ha nem tudnám a nevét, hogy linkeltem volna be 3 képet róla? Egyébként meg pózolás nélkül is jó feneke van. Ha nem látnád az előtte utána képet, ugyanaz a póz, mégis nagyobb a másodikon.
2020. okt. 25. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A név az 5-ös nek szólt. :)

Igazából ha tudod a nevét, akkor látod, hogy latin neve van, láttál már kis fenekű és combú latin csajt? Ha láttál akkor mennyit kellett megnézned, hogy találj egyet? Ebből indulj ki. Ha neked fiúsabb alkatod van, akkor sosem fogsz így kinézni, de ettől függetlenül nézhetsz ki sokkal jobban, mint ez a csaj. Ehhez csak egy standard edzés kell, meg mondjuk 1-2 év. Még azt sem mondom, hogy célzottan fenék-comb. Szerintem 2 év rendes crossfit/kettlebelltől is néznél ki különben. El van itt tévedve mindenki az Instagram rengetegében.

2020. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

El van tévedve mindenki...

Igaza van előttem lévőnek

2020. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!