Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők ti szőrtelenítek a...

Testépítők ti szőrtelenítek a testeteket?

Figyelt kérdés
Ti borotváljátok magatokat, krémet használtok vagy gyanta? A lábát is lecsupaszítjátok?

2020. dec. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmimet nem borotválom. A hajamat és a szakállamat szoktam hajvágóval letolni összesen. Mondjuk én nem tekintem magam testépítőnek, igaz már 8 éve edzek megszakítás nélkül, de nem ez a fő profilom.
2020. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Emlékszem mikor először kerestem fel kozmetikai szalont.

Előtte felhívtam őket, hogy férfi szőrtelenítés is van, intim területen is csinálják?

Azt mondták menjek el 20 perc azt lekapnak mindent.Hiába mondtam kicsit nagyobb méreteim vannak az átlag embertől, azt mondták ez nem probléma.

Mentem a címre, láttam kinn cigizek a lány.Megálltam az A8-sal, kicsit nehezen tudok már belőle kiszállni, ezért akarok venni valami x5öt, abból könnyebb kiszállni.Nézi a csaj ahogy kimászok utána kérdezi hogy tud segteni?

Mondom szőrtelenítésre jöttem, akkor láttam hogy a pupillák kb úgy kitágultak mint mikor a nyálkahártya először megérzi kokó ízét.

Azonnal egy kiabálás, ANGELIKAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Mondd le azonnal a fél négyes és a négyórási melót, mert itt sok meló lesz.

Erre kijött Angelika hogy mi van, mikor kinyitotta az ajtót csak azt tudta mondani fél perc után...a k.rva életbe!!!!mondhattad volna hogy ekkora vagy a telefonba.

nos másfél óra tömény izzadás után a két lány kicsit elgyengült, és megkönnyebbültem sok ezer ft-tal, azért hagytam nekik borravalót is, mert intim szőrtelenítés is volt.

Azóta is hozzájuk járok.

Béla 48F

197cm

147kg

kar 55-56cm erőemelő,

2020. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van gépem azzal letolom a pélo körül a szört, lábam stb nem kezelem egyáltalán
2020. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a tökeimet meg a gyikomat le szoktam borotvalni,meg a honaljamat,hogy ne legyen dzsungel.A többi hely nem erdekel.

Szakállam nincs.

2020. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!