Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véznából izmos - milyen...

Véznából izmos - milyen hatást érzel?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt jellemezd, hogy mennyire voltál vézna!

Majd ezt követően arra vagyok kíváncsi, hogy mit érzel, változott-e a közérzeted? Több erőd lett-e?



#vézna #vézna ember
2020. dec. 19. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

66 kiló voltam, elég gyakori volt, hogy belém kötöttek.

Na, meguntam a solgot, aztán elkezdtem edzeni.

Most olyan 100 kiló környékén vagyok, a karom olyan 44-45 körül mozog 20-22% zsír mellett.

Na, azóta nem pofázik senki, plusz a nőknek is bejövök, meg a többi.

Egészség, kitartás bla bla bla.

2020. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég szarul indultam - 170centi voltam,50kg. Sose állt tőlem távol a sport, de nem volt a kedvencem. Egyszer még 17 évesen kb szerelmes lettem valakibe, aki elég csúnyán megalázott, és ott döntöttem el hogy változnom kell. Elkezdtem edzeni, és végül mikor normálisabban néztem ki, sokkal jobban éreztem magam. Van még mit javítanom, de így is szerintem eléggé büszke vagyok magamra hogy emiatt megcsináltam
2020. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elértem a magasságom (182), voltam hozzá 58-59 kg, és évekig képtelen voltam ebből kitőrni. Most kb. 90 vagyok, élvezem, hogy van vállam, izmom, combom, vádlim, hadd irigykedjen a sok pálcikaember. Én kifejezett szánalmas állapotról indultam, és rendesen frusztrált, hogy akár hová mentem, mindig én voltam tíz random emberből a legvéznább. Hát most ennek vége.
2020. dec. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért vannak bajok most is úgy látom..
2020. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon girnyo voltam kozepsuli vegen. 48kg.. sokszor belemkotottek. Azota felpakoltam 20-25kg izmot 12%os testzsirral. Teljesen megvaltozott minden. Sokkal jobban erzem magam. Erosnek, hatarozottnak. Mashogy allnak, szolnak hozzam az emberek is. A csajoknak is nagyon bejon. Onbizalom novelo. Csak kozbe tudni kell ugyanolyan embernek maradni :)
2020. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Oszt mérnökinfós diploma van e mellé? 😹
2020. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vézna voltam, 60 kilo körül indultam, felmentem 96-97ig az évek alatt. Erőszintem sok idő alatt, de megnőtt, 200 kilos felhúzás, 135 kilos fekvenyomás (végig naturál voltam\vagyok\leszek). Ideje lassan szálkásítani , kiváncsi vagyok mi marad meg, kissé fedett vagyok már. Közérzetem jó és kiegyensúlyozott, de minden azon múlik, hogy megtaláld a sport helyét, szerepét az életedben. Nem a sportért vagyok, hanem a sport van értem, hogy levezessem a stresszt, sikerélménnyel ajándékozzon meg, kiszakadjak a valóságból arra a másfél-két órára és szabadon szárnyalhassak. Természetesen a kőkemény "munkát" bele kell tenni, anélkül nincs eredmény, de ha szereti az ember egyáltalán nem munkának éli meg.
2020. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!