Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Deficit emelése jelentené a...

Deficit emelése jelentené a fogyást?

Figyelt kérdés
73,7KG vagyok szeretnék lejjebb menni. Az alhasom meg van puffadva. Na most ha ezzel a súlyal számolunk kalkulátorral 2500 kcalt ki ír testtömeg megtartásához. 1800-on voltam de 75kg-ról durván ennyire tudtam lemenni több mint 1 hónap alatt. Drasztikus lehetett a kcal csökkentés ? heti 3x edzem push/pull/legs+core. És nem nem ettem túl magam mindent patentra mértem mindig. Mi lehet a megoldás ? Túl gyorsan várom az eredményt? Vagy esetleg egy pár 100 kcal-al emeljek vissza ?

2021. márc. 21. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Attól is függ, hogy hogy érzed magad. Ha nehezen bírod, tarthatsz egy kis szünetet, ha nem para, maradj még deficitben és fogsz fogyni. Csak szerintem ne a kcal-t csökkentsd ha megáll a fogyás, először inkább rakj be aerob edzést.
2021. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany cmvagy? Nem a tulsulyos testhez kell beallitani a kcalt hanem a normal sulyhoz. A zsir meg a viz nem kér enni csak az izom.
2021. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
173
2021. márc. 21. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja akkor csak ilyen 5kg koruli pluszrol van szo...de attol fugg mennyi izom van rajtad. Az utcso kgok nehezebben mennek le. Foleg a has also resze, derek. A kalkulatorok csak atlagot adnak meg. Genetika is szamit nagyon. De 1800nal nem vinnem lejebb. Sok izmot is veszitenel vele. Gondolom ferfi vagy. Szerintem adj meg ennek idot. Am makrokat is szamolsz vagy csak kcal? Anyagcseret is tudod gyorsitani
2021. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Makrók is meg vannak. Zsír 40-70g között szokott ingadozni

Szénhidrát 140-200g körül megy. Fehérje 110-150g.

2021. márc. 21. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az teljesen jonak tunik. Akkor csak ido kerdese. Van akinek nehezebben megy.
2021. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor reális az hogy kb.: 5kg hónapok alatt megy le ?
2021. márc. 22. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Reális
2021. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!