Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb combok?

Nagyobb combok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehetne vastagabb combom?Igen,furcsa kérdés,hogy nem fogyni akarok,hanem épp hízni.De 175 cm vagyok,és 53 kiló.Aránytalanul sovány.Ha felveszek egy farmert,úgy nézek ki mint egy pálcika.Valaki tud valamit ajánlani?Annyi hogy máshová nem igazán szeretnék hízni,meet meg vagyok minden mással elégedve.Előre is köszönöm a válaszokat

2021. ápr. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hízni nem tudsz egy bizonyos helyre, de izmosodni igen, az segíthet. Emeled a kalóriabeviteledet egy kicsivel a fenntartási szinted fölé, lehetőleg egyél sok húst és tojást, igyál sok vizet és edzz lábra.
2021. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem furcsa kérdés. Az oldalon legalább ugyannyi a hízás/tömegnövelés mániás, mint a fogynivágyó személy.

Kicsit el kell keserítselek, de azért ez az izomépítés dolog adott esetben csak valamekkora kalóriatöbblettel érhető el, a hízás pedig nem úgy működik, hogy "én csak a combomra szeretnék, fenék, derék, toka kizárva. Sajnos ha az ember kalóriatöbbletet teremt a táplálkozással a tömegnövelés érdekében, akkor nem csak egy testrésze kezd el zsírosodni-vízesedni, hanem több is.

Neked kezdőként egyelőre nem annyira a kalóriákkal operálnék. Kezdj el olyan gyakorlatosorokat végezni, amik a combodat edzik. Ebből számtalan van akár YouTube-on is. Étrend tekintetében figyelj arra, hogy emeld meg a fehérje beviteledet. Fogyassz sok csirkemellet, marhát, halat, tojást, akár fehérje turmixot, és két-három hónapon belül észre kell, hogy vegyél valami változást pozitív értelemben.

2021. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Guggolj, huzz fel sullyal. 6-12 kozotti szeriakba. Meg persze vigyel be elegendo es megfelelo tapanyagot. Szamold ki mennyi kell h pluszba legyel. Csomo app meg webes mindebszar van pl kaloriaguru meg ilyenek. Ha ez megvan es belejottel mehet tobb fele gyakorlat.
2021. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél többet + edzz
2021. ápr. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

3-4 kiló még elférne rajtad, hogy elérd a normál súlyt.

Több erősítő, kevesebb kardio edzés. Edzés előtt egyél szénhidrátban gazdag ételeket, az megakadályozza az izmok leépülését edzés során. Az étrend tartalmazzon jó minőségű, zsírszegény fehérjéket is.

Biciklizés (főleg emelkedőn felfelé), guggolások, kitörések vastagíthatják a combot.

Vagy cseréljünk, én nagyon szeretnék hosszú, vékony combokat! :)

2021. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!