Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szuperszettnek van értelme...

Szuperszettnek van értelme naturálba? Ha nem miért?

Figyelt kérdés

#szpeersuezt
2021. ápr. 30. 21:55
 1/7 anonim válasza:
39%
Persze hogy van. Csak koncentrálj az izomra
2021. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Van, de inkább középhaladóknak és haladóknak.
2021. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Van, de nem kezdőként.
2021. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ven értelme, bár én nem sok különbséget nem tapasztaltam, inkabb az ido roviditse miatt szoktam alkalmazni.
2021. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van de nem minden edzesen. Mondjuk havi 4 hetbol 1x. Kisebb sullyal tudsz edzeni... ami nem a legjobb izomepitesre. Ha meg kezdo vagy akk inkabb az alapgyakorlatokra koncentralj 1-2 perces pihikkel
2021. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Az hogyan nagy súly nem ilyen egyszerű, ha izomépítésről beszélünk. Pl, egy óriássorozatnál az utolsó gyakorlatban megy max 70 kilóval, az jelenthet ugyanakkora, vagy még nagyobb terhelést, mint 120 kiló normál szériában.

2021. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En azt tapasztaltam 15 ev edzes utan h a nagyobb sulyos normal sorozatoktol fejlodok a legjobban. Havi 1-2 szettezek max. Az h elfarad a karod meg a vallad pl es ezert nem tudsz nagyobb sullyal mellezni az nem ugyanolyan a mellnek mintha pihenokkel vegig nagy sullyal edzenel. De ez ember meg celfuggo is
2021. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!