Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdműtét utáni izom visszanye...

Térdműtét utáni izom visszanyerese? 19/L

Figyelt kérdés

Keresztszalag pótló műtétem volt. Kosarlabdázok így mindig is sportoltam.

A műtét utáni fekvés alatt viszont fogytam 3-4 kg. Persze az izomból. Ez főként a lábamon latszik ami mutve volt. 3-4 cmrel kisebb. Tanácsok hogy az izmot visszahozzam, combra, kézre.

Hogy és mit egyek?

Illetve milyen edzéseket csináljak?

Futas nem johet szoba meg. Október körül visszaterhetnek a meccsekre és szeretném ha nem azon múlna hogy az izmaim meg sehol nincsenek.

Illetve ha elkezdem akkor mennyi ido múlva várható szemmel látható változás.



2021. jún. 2. 14:22
 1/8 anonim válasza:
76%
Egyéni gyógytorna. Majd a szakember segít visszaerősíteni a combizmot.
2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Pusztán a normál napi mozgástól rövid időn belül már visszajön valamennyi. Ahogy az egyes írta, gyógytorna, utána a szakember úgyis megmondja, hogy mennyire terhelheted edzéssel, onnantól meg már te is fogod tudni.

HA rendben vagy és súlyzós edést is folytathatsz, akkor semmi extra, csináld az alapgyakorlatokat

2021. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
En terd tores meg 2 mutet utan normal konditermi edzessel hoztam vissza. Guggolas, feszito hajlito stb. Eloszor suly nelkul aztan fokozatosan emeltem. Marmint miutan kb ujra tanultam jarni 😀
2021. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 10 éve irodai munkát végzek és 1 deka izom nem tűnt el, pedig nem edzek
2021. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Lehet nem is volt izom. Ugy mi tunne el.
2021. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kokszoltam
2021. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamar visszajön az, amit egyszer már megszereztél naturálban, legalábbis sokkal gyorsabban, mint mikor először érted el azt a szintet. A testépítésben pedig az a szép, hogy minden gyakorlat helyettesíthető, ha az indokolt, és ha egy adott sérülés miatt, pl, nem tudsz nagy súllyal guggolni, akkor is tudsz szép eredményeket elérni, főleg, ha nem komoly szintű versenyző van. Szóval ne aggódj.
2021. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógytornásszal kezd el a munkát, ne legyen még több kár
2021. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!