Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Férfi mellek ellen mit lehet...

Férfi mellek ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve járok edzőterembe és azelőtt sem voltam kövér vagyis átlagos testfelépítésű voltam.

Elkezdtem mellre többet edzeni, mert valahogyan el akartam azokat izommal fedni hogy ne annyira legyenek feltűnőek, de nem nagyon jött be :/

71kg/170cm vagyok és 125kg volt eddig a legnagyobb fekvenyomásom tehát van is mellizmom, de zsír is van ott ami meg zavar...

Esetleg van olyan gyakorlat ami a mell alsó részét jobban erősíti vagy valami ami ezen segítene?

Ui: nem szedek semmi szrt tehát arra nem lehet fogni

16/F


2021. júl. 2. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van csak 17 éves vagyok és kezdő :D A mellem felső része feszes meg be is tudom rendesen feszíteni, de az alsó lötyög :( Remélrm nekem idővel, ahogy egyre fejlődik eltünik majd.

Lehet szálkásítani kéned ? Én is ezt csinálom, azóta kisebb lett. De lehet gyno is.

2021. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MadSeal ***** válasza:
100%
Diéta + lehet gyno is, tiniknél van néha, nem kell patikusnak lenni.
2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha gyno akkor azon se a diéta sem az edzés nem segít.
2021. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

A mell alsó részét hanyagold.Pontosan azert mert ott fog lógni majd esetleg később,ha abbahagyod.Célszerűbb inkább a mell felső reszere fókuszálni.Persze nincs kizárólag felső vagy alsó mell,hanem vannak gyakorlatok melyek inkább igénybeveszik a felső vagy alsó rostokat,de amúgy valójában az egész mell dolgozik.


Ha zsírmellről beszélünk mármint gyno rol,az mas tészta.

16 eves vagy még nem feltétlen kell pánikolni.Később jelenthet problémát.Ezenkivül a testzsírszázalék növekedesevel is lehet lógósabb a mell.

Ebben az esetben,ha diétázol (kevesebb szénhidrát)el fog tűnni.

2021. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!