Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges naturálban?

Ez lehetséges naturálban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a genetikától nagyban függ, de egy átlagos genetikára gondoltam. Mellesleg én könnyen hízok, nehezen adok le felesleget, de (szerintem) egész jó alkatom lenne. Most vágnék bele ebbe az egészbe és csak úgy kíváncsiságból szeretném tudni, hogy ez lehetséges-e natúrban. Nemrég láttam egy hasonló kinézetű srácot és irigy lettem. :D

Nyilván nem ez a kezdeti cél (nem vagyok hülye :D), de néhány év munkájával örülnék, ha eltudnék érni egy hasonlót. A képen látszik, hogy az illető nem naturál (szerintem), az erekből, viszont nem láttam kidülledt ereken azon, akit élőben láttam.


[link]


Ez a kép talán kevésbé hasonlít, de szerintem ez is nagyon jól néz ki, így érdekelne, hogy lehetséges-e szerek nélkül:

[link]


2021. aug. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kemény edzéssel, szigorú étrenddel, igen elérhető. De ez a max naturálban.
2021. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondolom azt nem egyszerű tartani. Amúgy szeretem az egészséges ételeket, időm is van, mert nincs semmilyen komolyabb hobbim (a testépítés utóbbi néhány évben komolyabban elkezdett érdekelni).

Az egyedüli, ami visszafog, az az, hogy eléggé visszahúzódó és szégyellős vagyok. Nem szeretek igazán társaságban lenni, úgyhogy terembe még nem mennék (remélem idővel a formai változás dob az önértékelésemen és az önbizalmamon, így ez megváltozik majd). És még egy néhány évig nem én főzök magamra, ami megint egy nehezítő tényező.

Egyelőre úgy gondoltam, hogy leadom a felesleget, ami rajtam van (kb. 10kg), majd megpróbálok valamiket itthon sajáttestsúllyal, vagy a két egykezes súlyzómmal.

Tudom, ez még nagyon-nagyon messze áll a belinkelt képektől. :D Csak kíváncsi voltam, hogy ez lehetséges-e.

2021. aug. 20. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem kell dolgozni, nincs senkid akivel foglalkozni kell, tehát van elég időd és mellette elég pénzed meg türelmed, akkor meglehet.

De az átlagembernek szerintem ez nem realitás szerintem.

2021. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Genetikától függ. Nekem például naturálban 1.66 év szenvedés volt, mire eljutottam addig, hogy 90kg -t kinyomjak csirkézéssel és proteinnel együtt. Ismerek embert, aki viszont életében először ment kondizni és 1 hónap után már 80kg -val szériázott.
2021. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Adom, amit wee_b mond. A másik, hogy oké, hogy elérhető, de az ilyen kinézetű arcok általában nem is naturálok, pont ezért. Igazából azt se mondanám, hogy lehetetlen egy "normál" életvitel mellett fejődni, de tény, hogy egyre kevesebb motivációd lesz, ha mással is foglalkozol, mert ennek igazából a türelem és a következetesség a kulcsa, egy komolyabb fizikum naturálban az alsó hangon 10 év, legalábbis ha átlag genetikából indulunk ki. Erre azért érdemes mentálisan felkészülni.


Egyébként szerintem az, hogy visszahúzódó vagy, az akár előny is lehet. Nekem pont ez a nyűgöm: én is megvoltam évekig azzal, hogy korán fekszem, nem járok bulizni, de már egyre inkább lenne igényem a társasági szintű üres kalóriák alkoholból történő bevitelére. :) Persze ehhez a tavalyi bezártság is hozzátesz. Ettől függetlenül azt mondom, hogy ne a teremtől ne fossál. Ha nagyobb terembe mész, ott eléggé el fogsz veszni, simán tudsz egyedül edzeni, ha azt akarod. Egy kisebb teremben nagy eséllyel azért alakulnak ki kapcsolatokat, főleg ha forgalmasabb időben tudsz csak menni, de igazából ez még jót is tehet, lehet, hogy épp ez segít társaságibbá válni.

2021. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elso talan lehetseges. Sok ev kitarto munkaval, tudatos taplalkozassal. Minel tobb tudast szivj magadba, nezz videokat, probalj ki kulonbozo edzes technikakat, gyakorlatokat es ne legyel turelmetlen.
2021. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Az első kép elérhető 1 év alatt akár, ha átlagos testről indítasz és nem kell zsírt leadni.
2021. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átlag felépítéssel alsó hangon 3-5 év egy hasonló. (ha csak erre koncentrálsz)

De akkor tényleg minimum átlagnak kell lenned, mert ha nem, akkor esélytelen.

2021. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!