Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így tudok szerintetek elérni...

Így tudok szerintetek elérni valamit ?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy teljes testes edzést csinálnék átlag heti 3-szor. Van két állítható kézisúlyzóm, illetve saját testsúlyos gyakorlatokat tudok csinálni (húzódzkodás, fekvő, felülés, hasprés, lábemelés stb.)

Sajnos nem igen van időm teremre, meg gyakrabban edzeni se. Ezzel a módszerrel nem kéne 3-nál több edzés, illetve megoldanám itthon. Később még vennék plussz súlyokat/súlyzót.


A folyadékra oda figyelek, 2 liter minimum megvan (víz, meg azért szokott üdítő vagy gyümölcs lé is de a vízből a legtöbb.)

Kajálni is próbálok rendesen, meglegyen a kalória, fehérje, zsír, szénhidrát.

Vitaminokat is szedek bőven.

Plusszban fehérjét szoktam inni napi 30-50 grammot (ez 24-40 gramm fehérje tisztán).

Később tervezek HMB-t vagy valami mást is.


2021. aug. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Hova készülsz?

Gyári csomagoló melóra, vagy valami keményebb, építkezésre lapátolni, cementes zsákot cipelni?

Kb oda jó is lesz.

2021. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy jobb fizikum, erő a cél.
2021. aug. 20. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

"Valamit" el tudsz. Kézisúlyzók sok dologra jók, persze kérdés, hogy hány kg súly van hozzá. Egy sportos kicsit izmos fizikum összehozható így is, de csodát azért ne várj. Közeledben nincs kondipark? Mert azzal sokkal több saját súlyos gyakorlatot tudnál csinálni, tudnád variálni az edzéseket. Ha a kézisúlyzókat belerakod egy táskába és felveszed, akkor máris tudsz a saját súlyos gyakorlatokon nehezíteni, ha később túl könnyű lenne mondjuk a fekvőtámasz.


HMB-t és társait felejtsd el, ne pazarold a pénzedet ilyenekre. Fehérje, vitaminok még oké, max még kreatin, semmi más nem kell, főleg nem ilyen "félgőzös" lazább edzésekhez.


De ez a "nincs időm teremre, meg többet edzeni" és a "próbálok rendesen kajálni" nem a legjobb hozzáállás. Ezekből általában az szokott lenni, hogy edzeget az ember néha-néha, áh most fél óra elég, ma inkább kihagyom mert fáradt vagyok.. meg hol 40 hol 80 gramm fehérje megy le egy nap. A semminél ez is jobb nyilván, de így hamar megáll az ember a fejlődésben.

2021. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első egy bunkó paraszt :) Szerintem ha csak egy jobb fizikum a cél akkor arra a heti 3 saját testsúlyos edzés is teljesen megfelel. A HMB viszont felesleges, vannak sokkal fontosabb kiegészítők, ha már kiegészítőkben gondolkodsz
2021. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
például melyek ? :)
2021. aug. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!