Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legfinomabb feherje...

Melyik a legfinomabb feherje szerintetek?

Figyelt kérdés
Fehercsokis-málnás pure gold volt az elso amit vettem, de oszinten alig varom, hogy elfoggyon, nagyon nem tetszik az ize. Nektek melyik jott be legjobban?
2021. szept. 13. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Dzsambo
2021. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi... 😉
2021. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Csikecsöcs roston
2021. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%

Ezt tényleg nem lehet így megmondani.


Nekem pl a Biotechben kapható fehérjék közül nagyon bejön a bourbon vaníliás, a cookies and cream-es és a sós karamellás is. A párom is szereti ezeket, de ő pl odáig van a citrom sajttortásért, amit én ha muszáj lenne se tudnám leerőltetni. Szóval attól függ. A biotechben vannak ezek a kis egy adagosak, érdemes azokból kóstolgatni, lehet, hogy van más márkának is, azt nem tudom.


Nekem az edzőm azt mondta annó, hogy ebben a kategóriában, majdnem mindegy melyik cégtől veszed meg a fehérjét, így én ott veszek ahol épp eszembe jut :D


A vaníliás és a csokis kb mindenhol jó :D

2021. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
MyoFusion kukikrém nagyon finom
2021. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az összest utálom. Olyan édes ízük van hogy hányingerem lesz tőlük. Csak és kizárólag ízesítetlen fehérje port iszok.
2021. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként g̶y̶m̶b̶e̶a̶m̶n̶é̶l myproteinnél, vagy nemtom melyiknél most van ilyen üdítő szerű cucc, hogy nem olyan mint a szokványos fehérje. Jó cucc, meg a változatosság gyönyörködtet, de én nem tudom azt sokáig inni. Az első pár pohár mindig fun.


ő lenne:

[link]

2021. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet az az íz nem jött be de nekem pl a puregold strawberry icecream az nagyon finom olyan mint a mekis epres shake 😄😄 amugy en pici adagokat is szoktam ilyen 1 adagosokat mknden izben hogy tudjam izlene e..most fogom megkostolni a malna fehercsokot de en alapbol a malnaert nem vagyok oda. Amugy a sajttortas is nagyon nagyon finom a belga csokis is jo
2022. szept. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Scitec - Anabolic Whey (,vanília)

Scitec 100% Whey protein (erdei gyümölcs+vanília)


Továbbá tesóm szerint a Scitec 100% Whey protein Eper+fehércsoki is nagyon finom. Nekem ez nem annyira jött be mint az erdei gyümölcsös

2023. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!