Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Laci videójában ez a kajamenny...

Varlamov kérdése:

Laci videójában ez a kajamennyiség kb egy hány kilós ember adagja?


2021. szept. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkora, hogy hülyeség az egész, mert 264g fehérjére naturálon SENKINEK nincs szüksége. Szokott jókat mondani, de ez a videó most mellé ment... Minek még fehérjepor 600g csirkemell mellé ? Az már magába 144g fehérje... + még ami jön a többi kajából. De hát már eladta magát, muszáj volt beszorítani a fehérjeport.
2021. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

#1

De! 215 centi magas 130 kilós naturalnak.

2021. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szálkásan 120 kilós ifbb pro testépítő adagja.
2021. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem értem :) Akkor ennyi fehérjére nincs szükségem, viszont a ch adagot meg kell emelni. Mennyivel? Több rizs, zab meg gyümölcsök gondolom.
2021. szept. 15. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de az életben senki nem lesz akkora naturálon, szárazon. :D
2021. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze. Tisztában vagyok vele, hogy Laci nem naturál, és hogy csak töredék eredményeket lehet elérni naturálon.
2021. szept. 15. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyvonalakban fehérje lehet feleannyi, ch oké, talán lehet kicsit több, zsír kb kétszer ennyi.
2021. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zizizabalo ***** válasza:
Az a nagy baj az ilyen étrendekkel, hogy egyáltalán nem egészséges, persze nem mekis szemét, de sehol sem optimális ennyi fehérje, de nagyon kevés zsír (max verseny előtti szálkásításhoz? - nem ez a célja egy hobbigyúrósnak)
2021. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!