Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan irigykednek a magyar...

Sokan irigykednek a magyar fitnesz youtuberekre?

Figyelt kérdés
Itt is ha felmerül a nevük, egyből megy a hőzöngés. Szerintem sokakat bosszant, hogy ezek a többnyire fiatal huszon-harminc éves suhancok 1-2 év alatt sikeres vállalkozásokat építenek fel. A jó marketingnek és kedves eladható olykor képmutató személyiségüknek köszönhetően, habár a gyakorlati tudásuk megkérdőjelezhető. Úgy látom, hogy elsősorban az idősebb budysokat, vagy csak simán a hozzáértőbb hobbistákat zavar és bosszant az a tény, hogy amíg ők egy irodában vagy egy gyárban vagy bárhol máshol űzik a hivatásukat, addig ezek a kis fiatal edzők megvalósítják a saját álmaikat. Szerintem ez simán irigység. Tévedek?

#fitness #YouTuber #iligykedés
2021. szept. 24. 08:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondják mert idegesítőek a béna kérdéseid róluk és így élik ki a frusztrációt amúgy kb senkit nem érdekelne
2021. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Magyar fitnesz youtuberek is dolgoznak, mivel Magyarországon nincs olyan fitnesz csatorna, ami elég pénzt termelne a megélhetéshez (Ha véletlen van, javítsatok ki, de én nem találtam). Szerintem beletehetnek éveket is, akkor sem lesznek gazdagok a youtube-ból. Esetleg fordítva, felépítenek egy karriert, és már valamennyire ismerten, hogy letettek valamit az asztalra, csinálnak egy csatornát, így talán. Esetleg ha valaki angolul csinál videót, akkor már meglehet az a nézőszám, hogy ebből éljen. De így nem is lehet irigykedni, hiszen ők is beletették az idejüket, energiájukat, akkor megérdemlik.
2021. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem értenek hozzá és teljesítmény sincs mögöttük.
2021. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem mert azt se tudom kicsodák
2021. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3

Ez iligység. Miért fáj ez neked?

2021. szept. 24. 12:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért irigység? Megállapította, hogy nem értenek hozzá. Ez tény. Aki mást állít, szintén nem ért hozzá. Én biztos nem irigykedem rájuk, nem hiszem hogy többet keresnének nálam. Egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy tőlük bárki megvesz egy olyan étrendet vagy edzéstervet, amit bárki 5 perc guglizás után megtalál. És alapból elítélem az olyanokat, akik a lustákból és a hülyékből élnek meg.
2021. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Budy xd
2021. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7

budiépítők xd

#6

Támaszd már alá valamivel, amiket állítasz. Ha erre van igény? Minden szolgáltatás a lustaságra és kényelmességre épül, szóval nyugodtan elítélheted mindet! Gondolom te sem jársz welneszezni, masszázsra meg ilyen zsúrpubi helyekre?

2021. szept. 24. 18:25
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

A Tari is pl olyan dolgokat állít, amik már ezer éve megdőltek. Pl, az ekto-, mezo-, endomorf testalkat. Meg tök sablon dolgokról beszél és komoly pénzeket elkér egy sablon edzéstervért, amit meg lehetne találni google-ben.


A kedvencem az, amikor Hafhtor Björnssonról csinált videót, akit végig Johnssonnak hívott és bevágott olyan képeket, amin nem is Björnsson van, hanem Brian Shaw.

Azt se tudja miről csinál videót.

2021. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Tari Ádám egy bohóc. Ettől függetlenül nincs azzal baj, mert van rá igény. De azért még rajta kívül vannak mások is, akik esetleg hitelesebbek.

2021. szept. 24. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!