Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz,hogy 1 év kihagyás...

Igaz,hogy 1 év kihagyás olyan,mintha a 0-ról kezdeném?

Figyelt kérdés

Majdnem kihagytam 1 évet,és újra akarom kezdeni.


Mennyi idő,mire elérem azt a szintet,ahol voltam?


10 éve edzettem,de nem teremben,csak itthon.

Így nagy súlyokkal nem edzettem.


2021. okt. 10. 05:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan, viszont jóval gyorsabban fogsz tudni visszaépülni mintha ténylegesen a nulláról kezdenéd.de mindegy is mert ha el akarod kezdeni akkor nincs értelme a nehézségeken gondolkozni.
2021. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van,ahogy irta az 1 es.Nem mondom hogy izommemória,mert erről vannak pro és kontra tanulmányok is.De hogy valamik megmaradnak,illetve nem vesznek el az biztos.pld a motoros keszségeid megvannak.Az agy izom kapcsolat is gyorabban meglesz.

Gyorsabban fogod elérni a régi szintedet.

2021. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert nem olyan... meg ami megvolt az hamar visszajon. Attol fugg h elotte mennyit edzettel. 1 evet vagy 10et?
2021. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja mar latom h 10eve bocs. De ha otthon nyomtad akkor nemhiszem h olyan szinten lennel amit nem rakaz ossze ujra pl terembe 3-4 honap alatt
2021. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,10 éve,de nem nagy súlyokkal edzettem.


Pl fekvenyomás is 50 kg volt a max.


De nem is célom,hogy ennél sokkal nehezebb súlyokat emeljek,mert alapvetően alacsony is vagyok,165 cm,és 65 kg voltam,mikor abbahagytam,most olyan 60.


Meg azért nem akarom az ízületeimet sem túlterhelni,33 éves vagyok,tehát arra is figyelnem kell már,hogy egyre idősebb leszek.

2021. okt. 10. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat kinek mi.. en 30 vagyok 70kg es 110el szeriazok. De a te celjaidat szerintem par honap alatt ujra elered
2021. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én már annak örülnék,ha azt elérném újra,ami volt.


Persze jó lenne fejlődni,de most a régi formámmal is elégedett lennék egyelőre:)

2021. okt. 10. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyomjad es majd meglatod 🤷‍♂️💪
2021. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!