Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban ez lenne a naturál...

Valóban ez lenne a naturál kategória teteje?Ezt még el lehet érni kreatinnal,meg egyéb kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ők keményen edzenek, jól kajálnak, és sokat edzenek, vagy azért ezek mellé más is megy?

Normál emberként érdemes ezt a célt megcéloznom nekem is, ha komolyan gyúrni akarok?


2021. okt. 10. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Persze.Sok spenótot esznek még hozzá.

A kedvenc naturál testépítőim egyebként!

Az a baj hogy mi nem edzünk eleg keményen.

Sajnos mi ilyen pudingok vagyunk mellettük,pedig szerintem ezek a geniuszok még meg sem születtek, mikor én elkezdtem edzeni.

(Ugyanis most vok 51)

Dehát nem edzek elég keményen es nem szeretem a spenótot.

2021. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Kreatinnal mindenképpen elérhető. De jó legyen a kúra, mert életed végéig bánni fogod.
2021. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a két forma kreatinnal enyhén szólva is elérhetetlen. Ez még viccnek is rossz, kedves kérdező.

Az általad belinkelt két forma maximum 10 évnyi kőkemény arginin és leucin kombóval lesz megközelíthető, és akkor sem vagyok benne biztos. Én az arginin-leucin kúrát kiegészíteném valamilyen tömegnövelő porral (lehetőleg a legdrágábbal), hogy biztos legyen a siker.

2021. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Arginin nem lizin és ornitin aminosavval működik a legjobban?

Leucin jobb BCAA ként fogyasztva a többi aminosavval.

2021. okt. 10. 10:29
 5/13 anonim válasza:
43%
El nem tudom képzelni, hogy miért ölne ebbe bárki ennyi időt és energiát. Ha megtartod belőle a rekreációs mennyiséget, még mindig marad annyi időd, hogy ledoktorálj egy tetszőleges területen meg 2-3 szinttel feljebb dolgozd magad a karrieredben.
2021. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem jobb, ezt megcáfolta a tudomány és a tapasztalat is. Maradj csak a leucinnál, de azt emelt dózisban, óránként igyad! Lehetőleg költsd el rá az összes pénzedet, mert különben nem fog hasznosulni kielégítően!

Az arginin mellé viszont valóban mehet az ornitin és a lizin. Ezt még megfejeled egy kis jumbóval, aztán a konditeremben Phil Heathnek fognak téged csúfolni.

2021. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha troll kerdes akkor elég gyenge. Ha meg komolyan kerdezed akkor egyszeru a valasz: nem.
2021. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a psgogli7 is vagy ki full koxos, akkor ők meg már MR. O szintűek! 😮
2021. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ja rossz a genetika. :(

2021. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Remélem nem gondoltad komolyan a kérdést. :D De ha igen, ez teljesen kizárt hogy megtudd közelíteni ezt a formát naturál. Lehet bármilyen csoda genetikád, ez nagyon messze van a naturál genetikai határtól.
2021. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!