Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A felkart lehet szélesíteni ?

A felkart lehet szélesíteni ?

Figyelt kérdés
Tehát ha szemből vékonynak tűnik, hogyan lehetne rajta változtatni?

2021. okt. 27. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kéne egy kicsit edzened.
2021. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg?...
2021. okt. 27. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Rád férne.
2021. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Már, hogy ne lehetne. Jó edzéssel és táplálkzoással persze. Én ezeket szoktam végezni. 4 szériát és 10 ismétlést (általában) .

Bicepsz:olimpiai ruddal 7 ismétlés a felső szakaszvan 7 az alsóban 7 a teljes mozgástartományban. Kézisúlyzókkal kalapácsokat(eggyenként tehát nem egyszerre mind a 2 kezeddel) ezután kábeltoronynál felteheted a kötelet és azt emeled lentről fel vagy felteszed a 2 fogantyút és azt fejhez mind a 2 oldalt.

Tricepsz(kedvenc izomcsoportom, mert ha jól tudod edzeni nagyon hálás)

Itt szerintem az intenzitás is fontos szerepet játszik. Kezdésnek csinálhatsz 2-3 szeria dipset egyenesen, hogy ne a melled dolgozzon. Ezután 4x10 hátrarugás. Utána kábeltoronyánl kötél letolása(4x10).Ezután görbített rúd letolása (4x10) és a végén a kedvencem egyenes padra lefekszel és EZ rudat leengedsz a homlokodig és onnan fel.

Tipp:ha nagy kart akarsz tudd, hogy a tricepsz teszi ki a felso kar legnagyobbik reszet, habar ha neked az zavar, hogy szembol kicsi akkor ott a bicepsz a problemas. Ezt az edzezt heti 2x ismetelheted minimum ket teljes nap szunettel koztuk. En bicepszet hatedzes utan szoktam es tricepszet mell edzes utan

2021. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező nézzél szét egy borsodi kocsmában.

Akik ott vannak eléggé izmosak, de nem gyúrnak.

Ellenben fát vágnak, betonoznak, cementes zsákot cipelnek.

Ilyet nem tud egy normál kondis megcsinálni, mert pár óra és kifúj az energia.

Csinálj te is fizikai melót ha nagy karokat akarsz.

2021. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Utolso testépítő vagyok és a 4-es választ adtam. Bármikor eljövök veled egy borsodi kocsmába és megnézzük kinek mekkora. Elég rossz példát hoztál fel a favágással, mert normális, hogy jobban tud fátvágni mint én aki városon lakok. Ez olyan mintha én aki 140-et nyomok fekve versengenék velük. Mindegy is vágjad a fát és élj abban a hitben, hogy fuu de mekkora karod van:)
2021. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Szia 6-os mekkora a pájszer?

Szájkaratézni bárki tud...

Kifújnál te két óra alatt a fizikai melótól, mint a kisgyerek a csomag cukorka bontogatástól.

Nem jók ezek a felfújt műizmok semmire sem.

eszed a tápszert meg a sok tablettát, azt azt hiszed ez kemény.

Kijönnél egy udvart lebetonozni, te tesám, este hazamenni nem tudnál.

nem hogy másnap még elmenni dolgozni és megint betonozni.

Üdv a való világban.

2021. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Barátom 3 hónapig dolgoztam az építőiparban, úgyhogy tudom miből áll és ez a felfújt műizmos duma a legnagyobb hülyeség amit valaki mondhat egy testépítőre. Te egy edzésemnek a felét se tudnád végigcsinálni fele akkora súlyokkal sem. Az ilyen mitugrászok általában olyanok akik már a bemelegítőnél elfáradnak. A tápszeres rész meg normális, hogy odafigyelek arra, hogy mit kajálok, mert az izmok attól nőnek de látom fogalmad sincs a dolgokról.

Üdv a tények világában:)

2021. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

3 hónapig bírtad a fizikai melót?

Na eza szégyen....ezek a mai erős fiatalok.

én már 20 éve fizikai melót végzek,tesám, de téged bármikor lenyomnálak.bármilyen edzésben.

ha unatkozunk a srácokkal, megfogunk kettő cementes zsákot, azzal guggolunk 20-30-t, vagy bicepszezek egy zsákkal 20at.

múltkor a teletalicska betont is megemeltem, fogadásból.

Te mikor tudnád ezt megcsinálni.

magadfajta városi ficsúrok csak a teremben mutogatják magukat, azt ha komolyabb fizikai meló van, fülét farkát behúzza és elkullog.

Itt heti szinten jön ilyen kigyúrtvagyokkeményvagyok csávó.

legtöbb pár nap alatt kifúj, rámpán nem tudja a teli talicska betont feltolni.

2021. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
A kommented olvasva 50 körülinek saccolak. Én 21 éves vagyok és szerintem bölcsebb lennél ha nem tennéd össze az erőszinted egy emberrel aki az ereje teljében van. Nem azért hagytam abba, mert nem bírtam hanem diák meló volt nyáron és rájöttem, hogy van jobban fizető munka is és inkább leültem tanulni. Így látatlanba meg vagánykodhatsz az emberek elött, hogy lenyomsz bármilyen gyakorlatban, de én évek óta napi szinten foglalkozok evel a sportal. Szerintem te ha nekifekszel már az üres rudtól hazavágod magad, nem, hogy annyit emelj amennyit én. Az olvasoknak meg annyit, hogy nen szoktam tiszteletlen lenni más emberekkel és nem vagyok beképzelt de az ilyen embereket akik ilyen véleménnyel vannak a testépítésről azokat le kell ültetni.
2021. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!