Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van szükség kábeles evezésre...

Van szükség kábeles evezésre ha szabadsúllyal szoktam?

Figyelt kérdés
Döntött törzsű evezés, egykezes evezés, invertált evezés gyűrűn bőven elegendő?
2022. jan. 15. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

Hát tesa ha lenyomsz 2-3 km-t szabadvízen kajak vagy kenuval, akkor rendesen lesz hátad.

Ezeket a teremben lévő bohóckodásokat meg felejcsed el, nem jók ezek semmire, ha izmos akarsz lenni.

2022. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen, elegendő. Sőt, véleményem szerint első gyakorlatnak betenném az invertált evezést, utána pedig közvetlenül a döntött tözsű evezés rúddal és ennyi. Utána már olyan nagy relevanciája nincs az egykezes evezésnek, amennyiben nem baby súllyal csináltad az előző gyakorlatot.

Kábeles evezésnek semmi értelme nem lenne még pluszban. Sosem értettem, hogy miért jó ugyanazt a mozgás mintát 120 különböző súlyzóval, rúddal, géppel, csigával, gumiszalaggal, kettlebellel megcsinálni, amikor egyetlen gyakorlattal is ki lehetne maxolni azt az egy mintát. Mindig mosollyal az arcomon nézem, amikor valaki bicepszezik egyet a guggoló keretben olimpiai rúddal, aztán egykezesekkel kalapácsol, utána scott-gépen karhajlítgat, majd még a csigán is pumpálgat egy kicsit, utána meg elmegy húzódzkodni és csodálkozik, hogy a mozgástartománynak csak a negyede van meg.

2022. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jan. 15. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
1 edzesre eleg 2 fele evezes 1 felhuzas meg 1-2 fele lehuzas sztem. Attol is fugg hanyszor hatazol 1 heten
2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1: Kb 3 hónapja az egyik kérdésnél azt mondtad/mondtátok, hogy azért trollkodsz mert hogy a fórumon a kérdést feltevők javarésze trollkodik.Majd azt írtad te ebbe már belefáradtál,és inkább elhagyod a fórumot.

Nyugalom,és normális válaszok kérdések is voltak itt addig a 3 hétig.

Most ismét itt vagy...

Kérdem én.. Minek?

2022. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!