Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi "hormon" kapszula...

Az alábbi "hormon" kapszula lehet ilyen hatással az arcomra? Esetleg más áthat a háttrében? (kissé bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok.

4.Hónapja naturálisan tömeget növelek!

Nem testépítőnek készülök,szimplán csak hobbi,meg ugye itt a nyár a jó idők a strand idők :)

Na de mivel eléggé nehezen hízó típus vagyok így nagyon oda kell figyelnem a kajára.A Biotech-ben a pénztáros csajszi ajánlott egy doboz (120szem kapszula)úgy mond "hormon regenáráló" GH Hormone Regulator készítményt!

Azt állította ettől hamarabb regenerálódom és jobban megy az edzsés is!!

Amióta ezt szedem(4szem lefekvés előtt bő folyadékkal) nagyon furcsa rémálmok gyötörnek.

Ráadásul nagyon intenzívek is.

Nem tudok aludni tőle normálisan,sőt másnap kissé zaklatott és ingerült is vagyok!

A legnagyobb problémám az hogy 1hónap szedés után le fogytam tőle(ugyan úgy rendben van a kajám,a folyadék bevitelem és természetesen az edszésem is!) és az arcom nagyon csúnyán eltorzult.Olyan mint ha leöregedett volna.


Be van esve az arcom,karikásak és kissé táskásak a szemeim alatt.És olyan mondom mint ha 8-10évet öregedett volna az arcom.(Ez nagyon fusztrál 23évesen engem!)


Nem akarok beképzelni semmi rosszat meg jót se magamnak!De elképzelhető hogy ez mint a gyógyszertől van ?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Ha esetleg valakire normálisan és pozitívan hatott azt lenne kedves leírni az illető akkor azt megköszönném nagyon.

A gyógyszer típusa és neve itt található.:


- [link]


2022. febr. 8. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta vannak panaszaid, amióta szeded, akkor logikusan le kellene állni a szedésével. Hormonregenrálás pedig így ilyen szinten nem létezik, mivel ez egy természetes folyamat, amelyet orvosi vényre kapható szerekkel tudod befolyásolni leginkább.
2022. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ma van a 4.napja hogy nem szedem a készítményt!Akármilyen hihetetlennek is tűnhet,de kevésbé vannak rossz álmaim.De a közérzetem uigyan ilyen rossz és egyhangú.

Viszont le is fogytam tőle rendesen.


"Hormonregenrálás pedig így ilyen szinten nem létezik, mivel ez egy természetes folyamat, amelyet orvosi vényre kapható szerekkel tudod befolyásolni leginkább."


Ha te ezt állítod,akkor még is mire való valójában ez a készítmény??

2022. febr. 8. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt te állítod.


Nem kell a világ legnagyobb IQ-jával rendelkezni, hogy hormonpótlás, hormonbefolyásolás nem fog egy gyömbértől vagy más növényt tartalmazó készítménytől változni, főleg nem érzékelhető mértékben. Ha ez így lenne, akkor össze-vissza ugrálna a hormonszintje mindenkinek csak azért, mert eszik.

2022. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogy a hülyék (már bocsi) sok pénzért megvegyék.
2022. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"GH Hormone Regulator"

Ilyet csak akkor vegyél, ha felesleges dologra akarsz pénzt költeni

2022. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami tök legális cucc, szép csomagolása van, rá van írva, (jelen esetben) hogy Biotech, és még drága is, az arra való, hogy a tájékozatlan, hiszékeny emberek megvegyék.
2022. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ettől lenne bármi bajod,mert nincs mellékhatása ezáltal hatása se nagyon. Amúgy GH meg pont hogy fiatalít,de itt egy fokozóról beszélünk,ami nem tudom hogy képes-e annyira felemelni a GH szintedet hogy látszatja legyen.


"Be van esve az arcom,karikásak és kissé táskásak a szemeim alatt.És olyan mondom mint ha 8-10évet öregedett volna az arcom.(Ez nagyon fusztrál 23évesen engem!)"


-A fogyás és az átalad leírtak mind a kialvatlanságtól vannak,hiszen a szervezeted nem tud regenerálódni.

-Amúgy ha megnézed a testépítők nagyobb részét akiknek alacsony a testzsírjuk,és magasabb az izomtömegük,láthatod hogy idősebbnek akár "ráncosabbnak" néznek ki az életkoruknál. Ugyan is a magasabb testzsír elfedi az arc kontúrjait,ezáltal az apróbb hibákat,és mimikai ráncokat is!

Én is 23 vagyok,ugyan ezt tapasztaltam.


Ha azt gondolod mégis a Biotech-es termék okozza a panaszaid akkor hagyd el a szedését,mert ebben a korban amiben mi vagyunk, tulajdonképpen felesleges,és ezeknek a Biotech,Scitec tápkiegeknek nincs nagyon hatása,mint egy fél-illegális szernek amit ígérnek.

2022. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!