Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3honapja edzek, es ma volt az...

3honapja edzek, es ma volt az elso brutalis labazasom?

Figyelt kérdés

Gyerekek, ereztetek olyat hogy guggolas kozben mintha elppattant volna valami a tarkotokban(agyatokban) es brutal fajdalom, hanyinger nem tudjatok merre nezzetek hogy ne essetek ossze?

Na ez nekem ma megtortent, meddig tart ez?


2022. júl. 6. 21:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Dehogy 330….

Kb 10eve tulsulyos vagyok plusz 40kg es sokkal fejlettebb a labizomzatom mint az atlagnak.

2022. júl. 7. 07:25
 12/21 A kérdező kommentje:
Illetve jol reagall a labam edzesre
2022. júl. 7. 07:46
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Te se tudod h kell edzeni de azert erolteted szrasig 😀 igy lesznek a jo kis servek
2022. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen elmennék orvoshoz a túnetekkel, aztán ha azt mondja nincs semmi bajod csak hülye vagy, örülhetsz…

Legközelebb meg tudd már kicsit jobban a határaidat és ne legyél idióta.

2022. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Fejfájás, végtagzsibbadás van azóta? Lehetett egy gyengébb agyvérzés.

Orvoshoz menj el, vizsgáltasd ki. Komolyabb károsodás nem valószínű, de azért szövődmények miatt kockázatos lehet. (trombózis, stb.)

2022. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Naturál hobbi sportolókon okos döntés agyvérzést kapni a teremben guggolás közben xd
2022. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát, az agyvérzés nem egy ennyire tervszerű dolog... :)

Erőlködés, Valsalva-manőver, meg 100 egyéb tényező együttes hatásaként mindenkinek vannak magas vérnyomásos pontjai az edzésben. Aztán valakinél ez tovább fennmarad, magasabbak ezek a csúcsok, máshogy reagál a szervezete, aztán a gyengébb láncszem enged.

Sajnos simán előfordulhat egy kisebb súlynál is.

2022. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Dehogy is ember, mar semmi bajom, milyen agyverzes :D
2022. júl. 7. 10:04
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom miért vannak így rákattanva az agyvérzésre, valószínűbb egy egyszerű izomrandulás, esetleg kikattant egy izom a nyakszirteden ami amúgy nem szokott és ez megijesztett, akár ennyitől is lehetnek ilyen tünetek.

De tényleg okosabban kellen és 3 hónap után még nem kéne 130al guggolnod, még akkor sem ha bírnád…

Egyszerűen az izmaid, inaid, ízületeid, porcaid még nem tartanak itt 3hónap edzés után, csak egy sérülést kockáztatsz.

Sokan abból indulnak ki, hogy ők mit bírtak kezdőként… én kb 10 éve nem edzek, de asztalos vagyok, rengeteget dolgozok, tegnap pl egy padlásról szedtünk le egy régi kazánt, most kíváncsisagból megpakoltam a sufniban a régi rudamat és 80kg ot ennyi van itthon állvány nélkül átemeltem a fejem felett leengedtem a vállaimra és guggoltam 3-at… szóval simán elhiszem, hogy fizikailag elbírod azt a 130-at 3hónap rendszeres edzés után, régen én is mocsokgyorsan fejlődtem… de mint a példád is mutatja, még nem tartasz ott sem technikában sem felkészúltségben, hogy ilyen sullyal guggolj.

2022. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én pont ezért hagytam abba a rendszeres edzést, mert túlterheltem magam és olyan bokasérülésem lett, amit egész életemben nyögni fogok.

Nekem is csak egy nagy kattanás volt vádlizás közben. Azóta meg bicegve járok.

Szallagszakadás és porcleválás…

2022. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!