Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin még naturálnak számít?

Kreatin még naturálnak számít?

Figyelt kérdés

2 kérdésre szeretnék választ kapni

1: ha valaki fehérje mellé szed kreatint , az még naturálnak számít? Vagy az már nem ?


2: ha esetleg valaki szed kreatint és egy idő után már nem, akkor az illetőnek úgymond " összeesik az izomzata ? "


2022. aug. 8. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én itthon edzek vásárolt felszerelésekkel, de mondhatni elég keményen, heti 5 alkalommal 2 órában, de akadnak időszakok, mikor ezt duplázom. Szedek kreatint, persze szoktam hagyni szüneteket. Én azt vettem észre, a krea leginkább az edzés közbeni teljesítményt növeli, úgy értem némi löketet ad. Az eresedés inkább az, amit nekem hozott, és ha épp szünetet tartok ez csak kis mértékben marad el. Sztem, ha valaki táplálékkiegészítőt szed, az még naturál, mivel nem számít koxnak. Én szedek még mellé cinket, rengeteg vitamint, L-karnitint is.
2022. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

" Az eresedés inkább az, amit nekem hozott, és ha épp szünetet tartok ez csak kis mértékben marad el."


Kiskegyed 2002 márciusi szám?

2022. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem! Tapasztalat 2022 es augusztusi szám.
2022. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja ok akkor én kérek elnézést
2022. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ki az a Kreatin?
2022. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha valaki fehérje mellé szed kreatint , az még naturálnak számít? Vagy az már nem?"

Nem, az már nem. Az már kokszosnak számít.

"ha esetleg valaki szed kreatint és egy idő után már nem, akkor az illetőnek úgymond összeesik az izomzata?"

Igen, hiszen a kreatin egy durva koksz, ami elképesztő izomtömeget dob fel rád napok alatt. Szerinted a kreatinnal megszerzett elképesztő izomtömeget hogyan tudnád fenntartani kreatin nélkül?


Amúgy ez a kérdés komoly? Azt vágod, kedves kérdező, hogy a kreatin csak egy szaros tápkiegészítő, ami 10-ből 8 embernél semmit nem használ?

2022. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem , nem " vágom" , másképp nem kérdeztem volna meg



És köszönöm a választ

2022. aug. 8. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:

1: igen.

2: nagyon kis mértékben max, egyebkent nem.

2022. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ember, te aztán full vakon vagy!

Aki nem naturál, az a koxos, ha úgy tetszik szteroidos. A kox pedig gyógyszer, alapesetben végletekig legyengült embereknek adják orvosi felügyelet mellett.

A kreatin pedig tudod mi? Tápanyag, pl. a csirkehúsban is van, meg még sok más ételben.

2022. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!