Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tehetem a mellezés utánra az...

Tehetem a mellezés utánra az oldalemelést, ha lemaradt az oldalsó vállam, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teheted. Az ilyenen semmi nem múlik.
2022. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teheted, ha nagyon le van maradva az oldalsó vállad, kezdheted is az odalemeléssel, sőt csinálhatsz rá egy szabadsúlyos meg egy gépi oldalemelést is, mivel az oldalsó váll nem kap terhelést az alapgyakorlatoknál.
2022. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így edzem, így heti 2szer tudok oldalsó vállra edzeni (nekem is le volt/van maradva). 2 push, 2 pull és 1 leg van egy héten
2022. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"az oldalsó váll nem kap terhelést az alapgyakorlatoknál"

Mi?

Tehát egy fej fölé nyomásnál nem kap terhelést?

2022. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kap az, csak joval kisebb mozgastartomanyban dolgozik es mas tipusu intenzitassal, mint ha celzottan terheled egy oldalemelessel.
2022. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lemaradt a vállad? Várd meg, míg utólér haver, váll nélkül baromi szar lehet létezni! Mi tartja a testeden a karodat? Meg hogyan veregetik meg a válladat, ha valami jót teszel? Ők is lemaradnak? :D
2022. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!