Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbálta már közületek valaki...

Próbálta már közületek valaki ezt a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemény? Milyen volt a hatása, íze?


Nem 50kg-ról akarok hízni 55-re, edzés megy. Hanem egy kis plusz táplálékkiegészítőt keresek, ezt láttam minőségibb táplálék tartalomban..

Köszi


2022. dec. 4. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen volt a hatása"

Milyen hatás? Ez csak egy instant élelmiszer, egy szar minőségű szénhidrátokból összekutyult ultrafeldolgozott ivólé, nem egy gyógyszer, aminek hatása lenne.

"ezt láttam minőségibb táplálék tartalomban"

Semmi értékelhető tápanyag nincs benne, úgyhogy valamit nagyon rosszul láttál. Nem igazán érthetsz a táplálkozáshoz. Miért kell neked tömegnövelő por? Mennyi a napi kalóriabeviteled?

2022. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1500körül ezt ami benne van már kivenném belőle és a többit vinnem be szárazon :D

Nem feltétlen gyógyszernek lehet hatása..:D úgy értettem érzed hogy visszatölt? Myprotein fehérjéje ad egy löketet :)) igy ertem

Hat ahogy elnézem megbukott az évi vizsgán a biotech is, még a puregold tartja a helyét.. ebben van par hasznos dolog dextrozon kivul, pl kreatin igy ertem

2022. dec. 4. 21:17
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

"úgy értettem érzed hogy visszatölt?"

Mit tölt vissza? Azokat a fránya glikogén raktárakat, amiket te valójában naturál hobbigyúrósként ki sem ürítesz soha? Vagy mit?

"Myprotein fehérjéje ad egy löketet"

Na milyen löketet ad egy gyári hulladékból legyártott tejsavó por?

2022. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj hogy így beszélsz
2022. dec. 4. 21:22
 5/18 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem🤣🤣
2022. dec. 4. 21:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha ezek szerinted nem érnek semmit akkor mondd szerinted mi a jó ezek helyett
2022. dec. 4. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
A szilárd étel.
2022. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az megvan haver !

Mondd te nem ittál még ilyen hulladékokat hogy a szavaddal éljek?

2022. dec. 4. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De. 16 éves tudatlan kezdőként, amikor még nem tudtam, hogy a spórolt pénzemet nem éri meg ezekre a szarokra elkölteni, mert szilárd ételből simán lehet fedezni azt a 200-300 kalóriás többletet, és még finomat is eszek, és még jól is lakok.
2022. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez így van ez mind nekem is megvan jól lakok 5x eszek egy nap, rendszeres a taplalkozás, nincs vércukoringadozás, felhuzasban 100kg-val lazán, max az 150. Én egy százas vagyok. Igen, naturalban az hogy hobbi e vagy sem az kit erdekel, heti 4x jarok, ebbol.3sulyzos 1 kardio.

Mindegy azert koszi a "segitseget"

2022. dec. 4. 21:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!