Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Németh Bálint, hogy a fenébe...

Németh Bálint, hogy a fenébe juthatott ki az olympiára?

Figyelt kérdés
Egy vicc a formája, a többiekhez képest.

#német bálint #olypmia
2022. dec. 15. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudom ki az az arc,de megnézem..
2022. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Na megnéztem.Azt irja hogy meghívást kapott.Hát fene tudja hogy ez kb mit jelent.Nyilván meghívást kapni nem egy nagy dobás,ha kaptál kártyát.Mármint lehet Mo on az,de amúgy kétlem hogy Amerikába bármi jelentősége lenne.

Azt tudni kell hogy az Usa szintje fényévekre van ilyen szempontból mint Mo.

Szval ott a kva jó arcok is legfeljebb névvel szerepelnek.Nagy a mezőny.

Szó szerint csúcsgenetika kell .Ami elég ritka.Szval egy Középszerű ,vagy kicsivel jobb genetikával lóxart se lehet elérni.Max ilyen másodosztály Mens psyho meg mittomén miféle kategóriákban x helyezéssel.

2022. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki az a Németh Bálint?😆😂
2022. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerzett profi kartyat, majd Pragaban nyert egy profi versenyt amivel kvalifikalt az Olymiara. Ennyi. Igy.
2022. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Valakinek a mezőny leggyengébbjének is lennie kell.
2022. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom vedeni, de mar az, hogy profi kartyat szerezz es kijuss az Olympiara, rohadt sok melo, befektetett penz, ido, energia.


Mar eleve az a teny nagy teljesitmeny, hogy kvalifikalt, felall a szinpadra.


Nyilvan nem lesz top 3, de magyarkent egy kis orszagbol foleg nagy teljesitmeny, ugy, hogy a korulmenyek messze sokkal rosszabbak. Megismerik a nevét, szponzoraciora is jo lehetoseg stb.


Nem ertem ezt a hozzaallast. Az itt hozzaszolok kozul szerintem egy versenyfelkeszules negyedet nem birna vegig csinalni senki. (En sem...)

2022. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, ez tény. Kijutni oda és benevezni is hatalmas teljesítmény, amire a legtöbb ember nem képes. Lehet cinikusan hangzott, de abban a mezőnyben utolsónak lenni is kiemelkedő teljesítmény.
2022. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

6#

Ts nem érted de az olvasással is gondok vannak. Oda lett irva hogy lehet itt M. országon leesik az emberek álla,meg húha, viszont kint mások a viszonyok.(habár bocsánatot kérek hogy nem tudtam ki az aNémeth Bálint de majd bepótolom!) Senki se mondta hogy nincs benne meló meg nem nehéz.Bivajbasznádon is van jó focista, a kis józsi. Mindenkit kicselez, és jó lövő és sokat edz.

Ismered? Nyilván nem,mert én sem.

Kijutott. Gratulálok. Sok sikert neki. De ugye nem baj ha nem rakok ki pósztert a falamra róla?

2022. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!