Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy gond ha nem, vagy csak...

Nagy gond ha nem, vagy csak alig izzadok gyúrás közben?

Figyelt kérdés
Látok másokat akikről szakad a víz most is, rólam meg semmi, maximum nyáron. Pedig alig pihenek a gyakorlatok közt, 4*12t szoktam általában csinálni minden gyakorlatból, de legfeljebb csak a seggem izzad meg. Ha mondjuk a lépcsőzőgépet használom ott ömlik rólam a víz, de súlyzós edzésnél alig valami. Nagy gond ez?
2023. jan. 17. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem probléma. Más a hőháztartásod, ennyi. Én bemelegítő sorozatoknál is tudok izzadni, az se jobb. :)
2023. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem iszol szerintem elég vizet .
2023. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Az izzadás nem fokmérője a súlyzós edzés hatékonyságának, ahogy a bedurranás sem, sőt az izomláz sem.
2023. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg vizet iszok, napi 2,5 liter simán megvan de van hogy 4 is.
2023. jan. 17. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki. Én csak ránézek a súlyokra, és máris tócsa van alattam.
2023. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy és nincs meleg az edzőterembe akkor nem fogsz izzadni.

Ha sok izmod van vagy zsíros vagy vagy éppen meleg van az edzőterembe akkor izzadni fogsz.


Alapvetően az izzadás az csak a hőháztartásodra vonatkozik. Minnél több izom mozog minnél több ideig annál nagyobb hő keletkezik. Viszont súlyemelésnél van ideje a testednek visszahülnie a pihenőknél.

2023. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ne izzadj. En se izzadok.
2023. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Semmi baj vele. Nem vagyunk egyformák.
2023. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!