Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért megy fel igy a pulzusom...

Miért megy fel igy a pulzusom sulyzos guggolas utan?

Figyelt kérdés

8x 70kg semmi gond, de már 80x 6, vagy 90x6, 110 -120 rol nem is beszelve, egyszeruen utana 10 masodperccel ugy erzem, hogy rosszul leszek, elszédülok.

Csak a guggolas, semmi más gyakorlat nem terhel igy meg, de valahogy nem erzem ezt normalisnak, mert tul kellemetlen erzes.

Wpwm van, de két kardiologus szerint semmi koze ehhez a wpw-nek,dohányzásra gondoltam még esetleg..


Utána kell egy tiz perc minimum, hogy jobban erezzem magam.


31 vagyok, 92kg 186cm és tobb, mint 10 éve rendszeresen sportolok...


Hamarosan kateteres ablaciom lesz, hogy ne legyen wpwm, egyebkent doki szerint teljewen egeszseges a szív.



2023. máj. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedben ott a válasz.

Wolf-Parkinson-White-Syndroma.

Talán várd meg az abáciot és miután felgyógyúltál akkor sportolj.

2023. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tested legnagyobb izmomrendszerét dolgoztatod ráadásul eléggé túlterhelve, az a normális, ha megemeli a pulzust.
2023. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 110-120 kilóval guggolsz, remélem nem azt vártad, hogy olyan lesz a pulzusod, mint egy ájult földigilisztának.
2023. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bmeg.Előttem irták.Régebben pld bemelegítés után az első sorozat így nézett ki. 140-150 et felpakoltam és lenyomtam 10-14 ismétlést.Leraktam a rudat és kb 3-4 MP után jött az érzés! Úgy éreztem hogy kiugrik a tüdőm meg nem kapok elég oxigént.Durvább volt mint amit a lábaimban éreztem.

A lábak iszonyatos terhelést tudnak elviselni ugyanakkor zabálják az oxigént olyannyira hogy nem győzöd pótolni.

Ez van magasabb ismétléstartománynál és ezért sokkal nehezebbnek érzed a kevesebb súllyal magas ismétléstartományba dolgozni ,mint nagyobb súllyal szubmaximális 4-5 ismétlést végezni.

Nagyon igénybe veszi a keringést és a légzést is.

Ma már ezt nem csinálom.Kényelmesen kevesebb súllyal dolgozgatok.

Ennek ellenére ha van még vmi plusz betegség lehet az is hozzátesz,mert a 10 perc,hogy jobban legyél,azért soknak tűnik nekem.

2023. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!