Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 63.5 kiló vagyok érdemes...

63.5 kiló vagyok érdemes kondizni? Nem sok izom van rajtam. Hasamon van felesleg ez zavar leginkább. Ha ugyanúgy étkezek, akkor tömeget növelek, vagy szálkásítok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

"6-os mi a baj a fehér kenyérrel?"


- Remélem csak trollkodsz... Szerinted?

Nyilván érdemes magasabb rost tartalmú pékárut enni. És legalább nem játszik az inzulinoddal. Ergo jobban eltelít...

2023. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

ez egy bullshit

papíron tényleg jobbak valamivel a teljes kiörlésű pékáruk, de kb semmi érezhető külömbség nincs.

cserébe 2x annyiba kerül.


az inzulinoddal meg semmi nem játszik, ha szénhidrátot vagy fehérjét fogyasztasz mindenképp lesz inzulin válasz ami kell is.

2023. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Bár nem nekem szólt a #12es valasz de ennél nagyobb baromságot nem hányhattál volna ide. Honnan jött ezaz újabb agymenés?


Nyilván te is fehér kenyérrel és szalámival tömegelsz vagy netán szálkásítasz azt utána itt rinyálasz te is hogy nincs változás!

És csodálkozunk hogy terjed a hülyeség!

Kalóriaszámolással ,táplálkozás tudománnyal nyilván képben vagy/tok..

2023. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

:D

képzeld igen, képben vagyok a kalóriaszámolással, és fogyasztok időnként fehér kenyeret, még is jó formában vagyok.

nem azt mondom hogy fehér kenyéren kell élni, de egy rántotta mellé pl nyugottan meglehet enni pár szeletet, vagy akár hús mellé köretnek ha épp olyanom van.

de ti nyugottan hagyjátok magatokat lehúzni a teljes kiörlésű kenyerekkel, igyatok mellé kis bcaa shaket is:D


a rost tartalom meg mellékes ha nem kilószámra eszed a kenyeret. kb mind1 hogy 7g vagy 3g rost van abban az 5 szelet kenyérben amit megeszik az ember napi 1x

2023. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2023. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!