Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rosszul látom magamat,hogy...

Rosszul látom magamat,hogy nem látom a fejlődést,mások meg igen?

Figyelt kérdés
Szisztok.Jó ideje edzek de kicsinek látom magam.A karom is pld 42 cm es most,és mikor megnézem olyan semmilyen,kicsinek tűnik.A haverok meg azt mondják hogy hülye vok, mert az elég jó az átlaghoz képest.Más is van így ezzel?
máj. 15. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődést nehezen látja magán az ember, hisz minden nap többször látod magad a tükörben. Ez természetes. Ha viszont valójában fejlődsz és jó a fizikumod, de szarnak látod magad, az nem természetes, az testképzavar.
máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zizizabalo ***** válasza:

Érdekességképpen hány éves vagy, és hány kg? Csak hogy tudjuk belőni, mennyire vagy kezdő, esetleg kezdesz közeledni ahhoz a szinthez, hogy már 70% effort a kajában, edzésben nem kezd elég lenni.


Azaz nem naturál max, de átlag gyúrós meló mellett, nem top genetikával, életmód felfordulás nélkül nem tud ebből többet kihozni a helyzetből (naturálon)

máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2#

34 vagyok,és 4 éve edzek.

86kg a testsulyom.

Lehet már öreg vagyok, és kb ennyi volt benne?Persze világos hogy a naturál maxot senki se éri el elméletileg,meg hogy mindig lehet jobban csinálni,ezt is értem.

Azért Kiváncsi vok mi a tapasztalat/od e téren.

máj. 16. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá,hogy kiegészítőket használok,de nem viszem túlzásba.Ez annyit tesz ki,hogy tejsavót és vitaminokat szedek,mást nem és tudom makrókból mennyit viszek be naponta.
máj. 16. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!