Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak nekem tetszik jobban egy...

Csak nekem tetszik jobban egy fedettebb fizikum naturálban?

Figyelt kérdés
Persze, szép egy leszálkásított, arányos felépítéssel kellő izomtömeggel, de naturálban, az én ízlésem szerint, egyszerűen vékony és aránytalan egy fizikum szárazon. Inkabb legyen egy 15-20% os tzs, jobb megjelenéssel, mint leszálkásítva max 70 valahany kiló, sovany.
máj. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen.
máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked. Az emberek ízlése eléggé eltérő és szerteágazó. Ha már itt tartunk sok nőnek nem is jönnek be a 70 kilós gilisztás testű kis csávók.
máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mandragora.gyoker válasza:
65%
Nem csak neked. Egy natural leszálkásítva nem néz ki sehogy. Tök mindegy mennyi munkát tett bele. Behízva sokkal jobbak szerintem is.
máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem behizva, hanem fedettebben. Igy fogalmaznek. Mert sok gyuros szerint, a 15-20 szazalek tzs mar dagadt. Szerintem nagyon nem
máj. 26. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik, sokkal "természetesebb"

(És most ugye nem a dagadt disznókról beszélünk)

máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze. Szerintem senki nem dagadt formara gondol, hanem egy tömegesebbre. Persze, szép egy szálkás forma, de 70 kilosan, beesett arccal, nekem nem szép.
máj. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!