Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés, lógó bőr, háj,...

Testépítés, lógó bőr, háj, aerob edzés, valaki valami okosat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval iszonyatos tömeget pakolok fel magamra szép lassan. :) A 185 centimhez már elértem a 65 kilót.csont és bőr voltam,most viszont van némi izom is rajtam.Viszont van háj is bőven sajnos.A hasamon,derekamon már hurkák vannak amikor ülök és baromira zavar.Azt kiagyaltam már,hogy mire elérem a 85 kilós álomsúlyt,addigra ha ez így megy,olyan dagadt leszek mellé,mint a disznó.AMi nem is zavarna,ha a diétánál elvesztett zsír nem hagyna lógó bőrt maga után.Vagy az ajánlott heti 0,5-1 kg nem hagy lógó bőrt? Esetleg tömegnövelő időszakban kora reggel,éhgyomorra napi fél-egy óra aerob segít egy kis zsírt bontani tömegelés mellett?

2012. júl. 8. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Véres hurkák vagy májas hurkák?
2012. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából most,hogy így nézem,lehet lecsókolbászok. :)

De ez komoly kérdés.

2012. júl. 8. 12:48
 3/14 dirtboy ***** válasza:
kicsit el vagy tájolva,185cm és 65kilóval kb csont sovány vagy nem hurkás
2012. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gyakor ***** válasza:
Azért az iszonyatos tömeg még nem itt kezdődik :)) A "némi izom", meg "van háj bőven" dologból úgy tűnik, mintha tul sok lenne a ch bevitel, vagy sok szemét kaját zabálsz, szóval nézdmeg h mit eszel, és mennyit, szemeteket takarítsd ki az étrendből, vagy ha nincs akkor veygél vissza a ch-ból. Egyébként normális ütemű fogyás mellett nem kell parázni a logo börtöl. zsírt meg ne akarj bontani miközben tömeget növelsz, de heti egykétszer belefér egy kis aerob, ha szeretnéd.
2012. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Jött fel izom is,a hasam,derekam meg zsíros,de nem gondolom,hogy az a zsír két kilónál több lenne.Bár nem látok bele az is igaz.A szemét eltávolítós dolgot kipróbálom

,a ch-t addig nem piszkálom míg nem muszáj,kell az tömegelni is,csak ha a szemét megvonás nem lesz eredményes.


Marha nagy szopás ez amúgy.magas vagyok,hosszú kéz,hosszú láb.Ahhoz,hogy úgy érezzem,hogy jól nézek ki,ahhoz tényleg iszonyatos tömeg kell.A magas vékony emberekből lett profi testépítők az igazi kitartás szimbólumai is lehetnének. :)

2012. júl. 8. 13:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha emelett a súly mellett még zsír is van rajtad az elég durva. :D
2012. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
185cm 65 kg? Én is annyi vagyok és nincsen rajtam hurka, hanem nagyon vékony vagyok úgyhogy itt valami tévedés lehet.... :D
2012. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem te bevagy szívva.
2012. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jól van,megtudtam a válaszokból amit akartam.


Miért ne jöhetne fel zsír amúgy?

2012. júl. 8. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!