Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítőkkel miért szoktak...

A testépítőkkel miért szoktak úgy csúfolódni, hogy felfújatják magukat a tápszerrel és majd összeesik az izmuk?

Figyelt kérdés
mi ez a tápszer? tényleg van ilyen és ha beveszed felfújódsz? :D vagy tényleg impotensek lesznek ha ilyen szereket vesznek be? (nem tudom milyen szer ezért kérdem ezt is) meg hallottam, h szúrnak is valamit magukba az micsoda? és mire való? ne haragudjatok a tájékozatlanságomért de nem nagyon értek én ehhez és csak tudni akarom így van-e

2012. aug. 1. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Mert az emberek buták és rosszindulatúak.

Nincs semmiféle "tápszer", táplálékkiegészítő van, ami teljesen más, amint amire a buta emberek gondolnak.

Egészségügyi problémáik ezektől nem lesznek, a szteroidoktól, koksztól viszont lehetnek, ezek viszont illegálisnak minősülnek, nem lehetőket egy tápkiegboltban sem kapni. Teljesen más kategória. Ezeket szokták szúrni. Az impotenciadolog meg lényegében annyi, hogy sok koksz egyben hormon is, például a tesztoszteron, azaz a férfi nemi hormon, és ha kívülről viszik be, a test úgy dönt, hogy neki már nem kell termelni, de akkor se gondolja meg magát, amikor abbahagyták, tehát alacsony marad a tesztoszteronszint. Konyhanyelven kábé ennyi.

2012. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok, de tápszer alatt véletlenül nem az ilyen doppingolós cuccokat értik?
2012. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!