Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjobb ár/érték tápkieg?

JayC kérdése:

Legjobb ár/érték tápkieg?

Figyelt kérdés

üdv,


arra vagyok kíváncsi, hogy honnan lehetne a legolcsóbban beszerezni 1-1terméket.


pl egy erős multivitamin kéne, muscleteam.hu-ről szoktam rendelni iss vitaminpackot, de elfogyott már hetek óta ott...


nagy kiszerelésű bcaa és glutamin se jönne rosszul, de szintén nincs ezekből se raktáron a muscleteam-nél, máshol meg kegyetlen drága.


honnan tudnék jó áron beszerezni ilyeneket?


köszönöm



2012. okt. 30. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

vitaminból talán ez: [link]


De szét kell nézni: bodybuildingbolt.hu, proteinbuilder.hu, nutritionplanet.hu, whey-protein.hu, profigym.hu oldalakon is. Bár gondolom ismered ezeket, de jobbat nem tudok.:)

2012. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Glutamn 1kg 7.990Ft 2kg 7.490Ft/kg ez miért lenne drága?

[link]


BCAA 8:1:1-es arányú por verzió, ami nem tartalmaz taurint, glutamint, vagy szénhidrátot, amit BCAA árában megvsásároltatják a vevővel....

[link]



S ha a teljes esszenciális aminosav arzenál kell, megemelt L-leucinnal, nos ezt sem találtam még máshol csak itt, ráadásul szintén szénhidrát és egyébb értékcsökkentő anyagok nélküli. Bizony igen jó árban!!!

[link]

2012. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pár mondat az ISS multi erős vitaminról...


Egy kis időt szenteljünk már az ISS és az MHN vitmainpakok összehasonlítására. Rögvest észrevennénk, hogy az ISS 29 míg az MHN 37 összetevős. Aránylag szinte azonos hatóanyagtartalommal.... Nem csoda, mivel mindegyik egy azon helyen készülnek, csak a forgalmazó márka a saját papírjával logójával látja el, és dobja az üzletekbe.



[link]



[link]

2012. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sőt van star tec néven is, vagy tévedek? Az is mhn, ugye?
2012. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így igaz! És a beltartalma ugyan az, mint az MHN-né. Pont a fenntiekben leírtak miatt.
2012. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az aminosavak amiket linkeltél valóban nagyon jó árban vannak, viszont 3x írtam már mailt 1hónap alatt, és sose volt raktáron... kicsit nevetséges, h nem képesek többet rendelni.
2012. okt. 30. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jó helyre írsz.:)
2012. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se, mert ma vettem...pont
2012. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az kva érdekes... :D akkor lehet csak nekem nem akarnak eladni, haha :D na megkérdezem akkor még egyszer
2012. okt. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!