Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is sorozatban zaklat...

Titeket is sorozatban zaklat privát e-mailben a Stillmass?

Figyelt kérdés
Mert engem egyfolytában és ez már unalmas. Ennyire nem megy az üzlet?!? Basszus ne írkáljatok már, úgy sem veszek Stillmasst.

2013. febr. 17. 07:13
1 2
 1/12 JayC ***** válasza:
engem nem zaklat, téged miért zaklatna...?
2013. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A sza-rját akarja eladni privát levelekben a szlovák. 3 privát 2 hét alatt.
2013. febr. 17. 08:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt csak azoknak szokás küldeni aki feliratkozik. Lehet regisztráltál valami oldalra ami kapcsolatban van a Stilmass-el. Egyébként miért nem vennél? Csak kíváncsiságból.
2013. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin, hol iratkoznék fel erre a sz.arságra? Egy gagyi csomagolás mutatja milyen gagyi lehet.
2013. febr. 17. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jött egy-két levél, de ezt nem veszem zaklatásnak. Elolvastam, aztán ennyi. Nem kötelező vásárolni.:)
2013. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zaklatott még egyszer sem.

Mellesleg sokszor a gagyi csomagolás nem áll arányosságban a beltartalommal. Nem a csilli-villi doboz fontos a kondizásnál, hanem amit tartalmaz, mert nem attól fog nőni valakinek az izma ha egésznap a dobozt nézegeti:) Vannak jó csomagolású sz*rok, de vannak sz*r csomagolású jó kiegek is.

Pl. személyes példának én használtam a Scitec 100% Whey Pro-ját, és az MHN 100% Whey-ét aminek kimondottan gagyi doboza van, de tapasztalatom szerint simán hozza a Scitec színvonalát.

Vagy ottvan a Myprotein Impact Whey, amiről szerintem Montez is sokat tudna mesélni:))

2013. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Javaslom olvasd el a zaklatás fogalmát, azért az több annál, mint egy két reklám agyag küldözgetése, tiltsd le egyébként őket ha zavar !:)
2013. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne gagyi?Mert nem költ a csomagolásra meg a reklámra annyit mint pl.a scitec,biotech ????

Nagyon is jó termékei vannak !!!

2013. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Na látom a szokásos gondolkodásmód! Ha nem költ milliókat a dobozokra akkor gagyi. Fizesd csak meg a dobozt meg a reklámot, én inkább megspórolom azt a pénzt. (Nem stillmast használok)
2013. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 YourDestiny ***** válasza:
Egyáltalán nem sz@r. Mellesleg a kérdés ahogy van, eleve provokatív, rossz szándékkal került kiírásra, főleg a "sz@r" és "szlovák" szavakból ítélve. És ha ez neked zaklatás... hát fiam röhejes vagy.
2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!