Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni? Bővebb lent!

Tudnátok segíteni? Bővebb lent!

Figyelt kérdés
Nos, van egy dolog amit nem értek a hasizommal (és úgy általában a többi izommal) kapcsolatban. Tehát, ha valaki sok formáló gyakorlatot végez (Rubint Réka-féle has, comb, fenék dolgokra gondolok), akkor attól még nem fog látszani a hasán az izom? Mert, több helyen olvastam, hogy midnenkinek kockás a hasa, csak van rajta zsír, és ezt zsírégető mozgással lehet elégetni. De a 168 cm-mel már így is 51 kg vagyok, mindennap futok vagy lépcsőzök, és nem kockás a hasam...

2013. márc. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kockás, akinek abszolút fejletlen a mozgáshiánytól, vagy irtózatosan nagy a hasa és megnyúlt, annak a zsírréteg alatt sem kockás.

Azt az 51 kg-ot, most mire mondod, hogy "így is", szerinted az sok vagy kevés? :D

A futástól meg a lépcsőzéstől nem lesz kocka hasad, ahhoz hasizomgyakorlat is kell, feltéve, hogy ezzel az előző kettővel leégeted rendesen a zsírt a testedről.

2013. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alap mozgásizomzat formája mindenkinek anatómiailag kockás, ha megnő, csak nagyobb lesz, formára nem változik, ezért van a "kockahas kifejezés (ami ugye úgy kocka, ahogy a kockás füzet). De ha fejletlen az izom, szálkásíthatsz a végtelenségig, nem lesz normális értelemben vett kockahasad.

És a réka-féle ugrálókat nehezen nevezném "formáló gyakorlatnak" :D Bár a formálás eleve egy nemlétező jelentéstartalmú kamuszó, szóval környezetében megvan a létjogosultsága.

2013. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
Kérdésben a válasz, de tényleg kell hozzá adottság is.
2013. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem még eléggé sok, bár a kezdősúlyomhoz képest(61kg) jobb:)
2013. márc. 10. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, te most nő vagy? Mert akkor ezekkel a tulajdonságokkal már szerintem abszolút korrekt vagy. A kocka has nehezebben elérhető, és sok férfinak nem jön be.
2013. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok:) Hát nem ilyen 4 kockásra gondoltam csak egy kicsit feszesebbre:)
2013. márc. 10. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor végezz hasizomgyakorlatokat és szálkásíts diétával és aerob edzéssel.
2013. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!