Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ettől a csomagtól mennyit...

Ettől a csomagtól mennyit nőhetek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Étrend is kell hozzá,és akkor szuper lesz ! :)
2013. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak tápkieg, kell mellé étrend, megfelelő pihenés, jó edzés, és ha ezek is megvannak akkor jó lesz!
2013. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

igen ahogy előttem is írják ez csak kiegészítő nem csodapor,kevés pusztán ez a fejlődéshez.

egyébként ha kezdő vagy és kb 2 hónapig kitart akkor talán felmegy 2kiló tiszta izom ugyan is azt állapították meg maximális fejlődésnek a tesztek során.

[link]


hogy egyébként hány kilót szedsz fel az már más de az izom a lényeg abból pedig havi 1kiló az elérhető mindegy milyen meg mennyi kieget szedsz.

2013. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Étrend meg van.

Profi cumó kell.

2013. márc. 17. 06:21
 5/9 dirtboy ***** válasza:

mondjuk itt amire azt mondom hogy profi cumó az a whey c6,a többi sem olyan rossz de nagyon túlárazott,nem ér annyit.

a tri anabolról sem találni egy normális leírást hogy mégis pontosan mik vannak benne és mennyi ennek ellenére brutál ára van és még 2kiló sincs.

a gluta fusion is horror ár ahhoz képest mit tartalmaz és mennyit.

platinum biztosan erős energetizáló de hogy az árát nem éri meg az is biztos,inkább egy bsn noxplode 2.0,ha valakinek az nem használna akkor a platinum sem igen fog.


vitamin meg nincs is a csomagban azt még külön venned kéne, az is vagy 5500-5800 mert minimum egy multi pro kéne ha már ilyen drága cuccokra telik.

2013. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a glutafusion ajándék

az egy jó ár!!


[link]

le van írva mi van benne

2013. márc. 19. 06:51
 7/9 dirtboy ***** válasza:
ha le van írva oda akkor mond már meg nekem hogy a fehérje része milyen fehérjéből van pontosan,a ch részét milyen ch alkotja.
2013. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ott van írva

CF & IE Whey-Protein-Isolate plusz BCAA vegyületek


[link]


meg a szénhidrát plusz optim anyagok

R-Alpha-Lipoic-Acid (R-ALA) *

3-O-Methyl-Chiro-Inositol *

4-Hydroxy-Isoleucine*

Cinnamon-Extract (Standardized to 5% MHCP) *

Hyperbranched High-Molecular-Hydrolyzed-Waxy-Maize Polysachharide *

2013. márc. 19. 21:43
 9/9 dirtboy ***** válasza:

jjaa igazad van,nem láttam ilyen f aszopó modon nem is értem hogy lehet leírni,fejbe kéne lőni a készítőjét.

na az izolátum az már valami.

a ch részből nekem ez nem mond semmit,egyedül a waxy maizet értem a többi hogy micsoda f asz tudja.

ilyen áron már vitargot kéne olvasni nem waxyt az összetevők közt.

2013. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!