Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 23L kérdése! Ha úgy kezdek el...

23L kérdése! Ha úgy kezdek el "gyúrni" hogy még van rajtam zsírfelesleg, annak van értelme?

Figyelt kérdés

Még van rajtam 20 kiló plusz, amit aerob mozgással és diétával próbálok leadni. (20 kilót már leadtam!) De az utóbbi időben nincs időm kondiba járni, itthon pedig nincs semmilyen eszközöm, amivel sportolhatnék, kivéve, vizes palackok (súlyzónak).

Az lenne a kérdésem, hogyha így, ebben az állapotomban elkezdek felülésezni, fekvőtámasz, vizes palack emelgetés stb. annak van értelme?


2013. máj. 19. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb szabadulj meg a feleslegtől, utána építs!
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel egyszerre nem tudsz fogyni és izmosodni így nincs, de mozgás az is szóval kalóriát éget, segít a diétában.
2013. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, sőt fontos is, hogy az izmok megmaradjanak, és lehetőleg a zsír tűnjön el.
2013. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehet a súlyzós és az aerob edzés is + szálkásító diéta.
2013. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Az nem baj ha van rajtad egy kis plusz,de ebből azért még egy keveset le kéne adnod, ami meg megmarad az ha el kezdesz edzeni át fog alakulni izommá.
2013. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Elmagyaráznád ez hogy fog megtörténni? Tudtommal előbb leadja a zsírt és aztán, ha olyan az étrend akkor elkezd izmot felszedni, de a zsír nem fog izommá alakulni.

2013. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ma 17.27, a zsírból soha a büdös életben nem lesz izom. Ez tanuld meg örökre és ne írj még egyszer ekkora észvesztő baromságot!
2013. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!