Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnek az Anabol,...

Hogyan lehetnek az Anabol, Danabol és a hozzájuk hasonló készítmények legálisak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

te vmi nagy tévedésben vagy.

ezek soha nem voltak legálisak, maximum a büntetési tételük h enyhébb hol szigorúbb volt.

pl júliustól jön az új doppingtörvény, ami kb olyan szintre helyezi ezeket a szereket mint a kábítószereket, és külön büntetési tétel lesz a fiataloknak történő átadás, árulás.

szóval nyártól nem hinném h sok ilyen kérdés lesz, h a danabolt h kell szedni!mert még az olyan válasz is , ami a felhasználásban is segít h ennyit szedj, meg ilyen olyan szert a végén, rábeszélésnek tűnhet, ami szintén szankcionálható lesz.

2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja én valamiért teljesen azt hittem, hogy konkrétan ezen kettő közül legalább az egyikük az. Annyi róla a kép a dobozával meg hivatalos(nak tűnő) honlappal. Ráadásul akitől hallottam, hogy volt hozzá valami köze, azok is mind olyan könnyeden beszéltek róla, mintha egy szimpla boltban vásárolták volna, nem pedig fű alatt.
2013. máj. 22. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Boltban nem veszel koxot az tuti. Júliustól pedig börtönbüntetés jár a terjesztésért, mert már bűncselekmény lesz, nem pedig szabálysértés.
2013. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ennyire naiv vagyok, csak soha még a gondolataimban sem volt eddig koksz, nem is láttam, vagy fogtam még eddigi életem során. Most akkor ezt is dealerek terjesztik kisebb-nagyobb piramishálozatokon keresztül, mint pl. a mariskát?
2013. máj. 22. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak legális koxok, mert ugye ezt is beteg embereknek készítik. Pl a magyar Richter gyógyszergyár is készít retabolilt, ami deca durabolin. Ezt a dokik írják fel pl daganatos betegségből felépülőknek, stb. Tehát sok gyógyszer az legálisan van forgalomban, de te nem veheted meg patikában vény nélkül. Vannak külföldi legális cuccok is. És vannak az illegális zuglaborokban készült ócska hamisítványok, amiket dílerek terjesztenek. Szóval van itt minden, jobb kerülni ezeket.
2013. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
láttam olyan decát,, h egy 20 ml fiólában vmi folyadék volt, és alkoholos filccel rá volt írva h deca!!
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az kemény:)
2013. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!