Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi a helyes gyakorlat...

Mennyi a helyes gyakorlat szám? Mert hallodtam olyat hogy 4 gyakorlat utána hülyeség csinálni többet "mert pusztitod" az izmod ez igaz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gyakorlat alatt mit értesz?
2013. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Testépités..
2013. jún. 2. 11:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Testépítépítésben:


Gyakorlat=pl.:fekvenyomás

Szerintem te ismétlésről beszélsz.

(vagy nem?)

[link]

2013. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A legelfogadottabb a 8-12.

Ilyen "izompusztítós" megközelítésről még nem hallottam, viszont van olyan heavy duty edzésfajta, ami csak 4-6 ismétlésszámig megy, de akkor azt is olyan súllyal csinálja, hogy tényleg ennyi menjen belőle szabályosan, valamint nem dobálják a súlyokat ilyenkor lendületből.

2013. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, az előbb ismétlésszámra gondoltam. Egy izomra 2-4 gyakot szokás végezni. Minél kisebb, annál kevesebbet. Amire te gondolsz, az a túledzettség.
2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolo koszonom erre gondoltam
2013. jún. 2. 11:59
 7/14 A kérdező kommentje:

1 nap mell bicepsz

2 nap hat

3nap tricepsz vall

4nap lab

jo edzes lenne mar 1eve 8honapja edzek mi a velemeny?

2013. jún. 2. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje edzel, akkor már te magad is láthatod, hogy hatásos-e. Én a synergeta izmok együttes edzését jobban preferálom, tehát a mell-tricepsz hát-bicepsz összeállítást, de kinek mi jön be. Nagyobb izomcsoportokra 3-4 gyakot végzek, hátra van, hogy 5-öt, de ilyenkor kettőt nagyon kevés sorozattal. Kisebbekre 1-3-at.
2013. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Segitenel ossze alitani egy edzestervet? Mert eddig egy heten ketszer edzetem egy izmot bevalt de most mar megszoktam ugy mond es most nincs otletem segitenel egy ugy mond"tomegelo " edzestervel?
2013. jún. 2. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:

A tömegelés az étrenden múlik. Egy izmot (kevés kivételtől eltekintve) nem érdemes és normális edzésterv mellett általában sem az időd sem a megmaradó erőd nem engedi, hogy megedzd. Ha meg tudod többször is edzeni, akkor nem elég intenzíven csinálod és vissza is vet a fejlődésben.

Tessék, én innen lestem le anno az edzést, szerencsére még mindig megvan a honlap: [link] Változtatgathatsz rajta, de egy jó vázat ad ahhoz, hogy legyen elképzelésed az edzésrutin felállításáról.

2013. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!