Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van női edzőterem Sopronban?

Van női edzőterem Sopronban?

Figyelt kérdés
:)
2013. júl. 20. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne külön edzőterem nőknek? Ilyen max. Amerikában van..

Normális terem biztos akad.

2013. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem fura egy nőnek együtt izzadni sok másik pasassal?
2013. júl. 20. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a fura? Mindenki edzeni megy,és elárulom,általában pont hidegen hagy,hogy mit csinál éppen a másik..
2013. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Így van, nem kell nőknek külön terem. Menj le simán egy jól felszerelt normális terembe.
2013. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj simába. Sokkal jobban felszerelt, ugyanis sok női edzőterem (legalábbis azok, amikben én megfordultam) nem nagyon bővelkedik nagy súlyokban, vagy pl volt, ahol egy lábtoló gép sem volt, vagy egy normális guggoló állvány, viszont tele volt dobva futógéppel meg elliptikus géppel meg lépcsővel. Hát kösz...

Egyáltalán nem gáz a fiúkkal edzeni, én kifejezetten szeretem azt a közeget.

Azokat sem értem egyébként, akik azt mondják, hogy egy nőnek másmilyen edzés kell, mint egy férfinek, mintha a nők egy másik fajhoz tartoznának, vagy minimum földönkívüliek lennének.

Ne félj a fiúktól, senki nem fog veled foglalkozni :)

K

2013. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi barátnőmmel becsába szoktunk járni, igaz nem női, de minket se lestek még meg pedig aztán mi tudunk bénázni.:D ha mindenképpen nőit akarsz akkor a Füredi sétányon van egy. Meg Alpha parkban a speedfitness-ben is van azt hiszem külön női terem.:)
2013. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kecskeméten van ilyen Curvesnek hívják.


Nem tudom, hogy Sopronban, vagy a közelben van-e...

2013. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én meg olyat akarok ahol nők nincsenek...
2013. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!